2 listopada, 2018 Wyposażenie 0

Odziedziczyliśmy mieszkanie po naszej babci. Mieszkanie jest świetnie usytuowane, bo w bardzo korzystnej dzielnicy. Ponadto koło parku. Jest to idealne, w przypadku kiedy mamy małe dzieci. Możemy wychodzić z nimi na dziecięcy plac zabaw. Przejdę jednak do nieco ważniejszej rzeczy. Mianowicie chodzi o mieszkanie. Wymagało ono przede wszystkim remontu, odnowienia.

Odpowiednia aranżacja wnętrza czyni cuda

aranżacja wnętrz w WarszawieJakiś czas szukaliśmy, która zajmuje się takimi sprawami jak aranżacja wnętrz w Warszawie, która specjalizuje się w wycenach i profesjonalnym doradzaniu.Chcieliśmy wyburzyć jedną ścianę, aby nieco powiększyć nasze nowe lokum. Stary styl budownictwa przewidywał zamkniętą kuchnię. Nam zależało, także na tym, aby nieco przekształcić naszą spiżarnię. Tutaj zdecydowanie potrzebna była nam rada projektanta. Mała przestrzeń wymagała fachowego rozplanowania. Na szczęście znalazła nam się świetna osoba, która była specjalistą w swojej dziedzinie. Specjalizowała się w tym ponad dwadzieścia lat, mieliśmy zatem do niej całkowite zaufanie. Ponadto podobało nam się to, że z góry sprecyzowaliśmy bardzo dokładnie to czego oczekujemy i niemalże od razu po kilku dniach otrzymaliśmy gotowy projekt, który uwzględniał wszystkie nasze koncepcyjne zamiary. Dodatkowo otrzymaliśmy całkowitą wycenę projektu, a to się bardzo chwali. Szczerze przyznam, że nie byłam do tego przekonana. Nie wierzyłam w to, że uda się odnowić to mieszkanie. Stare budownictwo nieco mnie przerażało. Nie mam po prostu zmysłu artystycznego, a tym bardziej aranżacyjnego. Dlatego, bardzo cieszę się z tego, że są ludzie, którzy pomagają nawet w takich kwestiach. Kolejnym atutem, wybranej przez nas firmy, jest cena. Była to bardzo korzystna suma. Przemyślana i adekwatna do efektów pracy. Ponadto bardzo szybko odnowili nam mieszkanie. Sądziliśmy, że będzie trwało to znaczeni dłużej. Okazało się, że wyburzenie ściany nie było wcale taką trudną kwestią, a zabieg ten spowodował, że mieszkanie nabrało świeżości i zupełnie się odnowiło.

Bardzo posłużył nam biały kolor ścian i bardzo zdobny żyrandol. Stworzony w nowoczesnym klimacie. Do tego kilka obrazów Warszawy i biały ogromny, puchaty dywan. Sprawił, że nasz salon z aneksem nabrał „mocy”. Dodaliśmy jeszcze kilka dodatków. Efekt był naprawdę nieziemski. Polecam każdemu, aby skorzystali z pomocy projektanta.