28 maja, 2021 Prawo / Doradztwo 0

Ostatnio w naszej rodzinie cały czas coś się dzieje. Przykro mi, ale chyba fatum ciąży na nas, bo wciąż spadają na nas lawiny nieszczęść. Mówią, że nieszczęścia chodzą parami i w naszym przypadku idealnie te słowa się wpisują. Najpierw wypadek męża i walka o jego zdrowie, później moje problemy w pracy. A teraz padło na naszego syna, który przez złe towarzystwo wpakował się w kłopoty.

Najlepszy tarnowski adwokat

sprawdzeni adwokaci - tarnówDo tej pory w naszej rodzinie wszystko było okej. Oboje z mężem mieliśmy stabilną pracę, syn był ułożonym i grzecznym dzieckiem. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy okazało się, że mąż zostaje przeniesiony do innego miasta. Wyboru nie było, jak wyprowadzka. Wtedy wszystko nagle się popsuło. Ja przez długi czas nie mogłam się odnaleźć w sytuacji, miałam problem żeby znaleźć nową pracę. Ale najciężej miał syn, który w okresie dojrzewania musiał zmienić całe środowisko. Wszyscy znajomi i przyjaciele zostali setki kilometrów stąd. Dla nastolatka to najgorszy z możliwych momentów na zmiany, teraz o tym wiemy. Zaczęło się niewinnie, kiedy po kilku tygodniach syn kompletnie nie chciał z nami rozmawiać o szkole. Nagle przed domem zaczęli pojawiać się jacyś jego znajomi. Pamiętam, jaka byłam szczęśliwa, że udało mu się poznać jakichś kolegów. Niestety, to towarzystwo okazało się przekleństwem dla naszej rodziny i teraz jedyne czego szukam, to sprawdzeni adwokaci – Tarnów to nasze nowe miasto i właśnie z tego miasta bardzo chciałabym znaleźć pomoc. Okazało się, że znajomi to jakaś znana szajka w okolicy, która w moim synu znalazła sobie kozła ofiarnego. Pod przykrywką niby przyjaźni, wplątali syna w szereg przestępstw na tle rabunkowym. Kiedy pierwszy raz zawitała do nas policja, to nie chciałam w to wierzyć. Jak to mój syn i jakieś problemy z prawem? Przecież od dziecka tłumaczyliśmy, co jest dobre, a co złe.

Niestety chęć zaimponowania kolegom, wkupienia się w nowe towarzystwo, zrobiła swoje. A teraz jako rodzic, szukam najlepszego tarnowskiego adwokata, który pomoże nam wyjść jakoś z tej sytuacji. Mamy oszczędności więc cena nie gra roli. Kilka namiarów już mam, ale z każdym muszę spotkać się na rozmowę i dopiero na tej podstawie wybierzemy kogoś, kto będzie w stanie wyprowadzić naszą rodzinę z opresji.