23 czerwca, 2020 Dom i wystrój 0

W przeciągu następnych kilku dni miałam odebrać klucze do mojego nowego mieszkania. Był to dla mnie bardzo szczęśliwy czas. Czekałam na wybudowania nowego bloku, w którym miało znajdować się moje mieszkanie przez okres około siedmiu miesięcy. Czas dłużył mi się strasznie, ale teraz zostało jeszcze tylko kilka dnia, a ja od paru tygodni nie myślałam o niczym innym, jak aranżacji wnętrz w moim nowym domu.

Jaki blat do kuchni w warszawskim stylu wybrać?

blaty kuchenne warszawaPostanowiłam od bardzo dawna, ponieważ stało się to na samym początku, zaraz po zakupie mieszkania, że remont i urządzanie go z całą pewnością rozpocznę od kuchni, potem łazienka, a na samym końcu przejdziemy do salonu i sypialni. Tylko z tylu pomieszczeń składało się moje nowe mieszkanie. Było małe, jednak lokalizacje to niemal ścisłe centrum Warszawy, co miała swoje duże znaczenie. Największym problem sprawił mi dobór blatów w kuchni – nie mogłam się na nic zdecydować przez bardzo długi okres czas. Na samym początku musiałam zbadać rynek zajmujący się produkcją blatów kuchennych. W tym też celu postanowiłam rozpocząć poszukiwania od przeglądnięcia stron internetowych. I tak wpisałam najpierw w największą i doskonale mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – blaty kuchenne warszawa. Ukazało mi się sporo wyników, które zawierały bardzo dużo przykładów pięknych aranżacji kuchni z różnorodnymi blatami w roli głównej. Nie miałam pojęcia, na który się zdecydować – tyle ich było. Były stworzone ponadto z wielu materiałów.

Miała do wyboru różne tworzywa sztuczne, które nie podobały mi się zbytnio, ponadto kamień oraz drewno. Te dwa ostatnie stanowiły dla mnie wybór. Generalnie na początku skłaniałam się ku drewnianym blatom kuchennym, jednak ostatecznie zdecydowałam się na modele z marmuru.