4 stycznia, 2023 Bez kategorii 0

Sklepy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci mają ogromny asortyment bujaczków i huśtawek dla niemowlaków. Są to akcesoria, które kupują rodzice niemowląt już od 3 miesiąca życia dziecka. Ich koszt zależy od ilości funkcji jakie ma bujaczek. Ich ceny zaczynają się od 200 złotych. W sklepach można zakupić huśtawki w neutralnych kolorach oraz z akcentem dziewczęcym lub chłopięcym. 

Huśtawki z wieloma funkcjami

Polecane huśtawki dla niemowląt mają kilka wbudowanych funkcji. Z leżaczka niemowlęcego dziecko szybko wyrasta. Chyba, że można przekształcić siedzisko w fotelik lub huśtawkę dla dziecka starszego. Dziecko może mieć wagę nawet 18 kg. Szybciej wyrośnie na wzrost z takiego bujaka. Huśtawki dla niemowląt mają oparcie z kilkoma kątami odchylenia. Dzięki czemu dziecko może w niej nawet spać lub leżeć i odpoczywać. Podpórki także są rozkładane. Niektóre huśtawki mają wbudowane różne funkcje jak melodie, delikatne wibracje. Komfortowe siedziska są ze zdejmowanymi pokryciami siedziska i można je ściągnąć oraz prać. Dzięki cichemu mechanizmowi jaki zamontowany jest w leżaczkach czy huśtawkach, a także czujnikowi bujania dostosowanemu do wagi dziecka, urządzenie sprosta wymaganiom dzieci, a także rodziców. Niektóre huśtawki mają wbudowane pozytywki i emitują światła w kilka kolorach.

Huśtawki i bujaczki dla niemowląt muszą być bezpieczne dla dzieci. Posiadać wszystkie potrzebne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Taki bujak zasilany na baterie powinien być użytkowany tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Główny cel takich huśtawek to zajęcie dzieci podczas gdy mama chce np. odpocząć lub zając się domem. Uspokajająca muzyka i odgłosy natury ukołyszą dziecko do snu lub pozwoli na odrobinę relaksu. Tym bardziej, że głośność dźwięków można regulować.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!