21 lipca, 2019 Zdrowie i dieta 0

Kilka miesięcy temu razem z mężem przywitaliśmy na świecie naszą mała córeczkę. Radość nasza, jak i całej naszej rodziny, była wprost nie do opisania. Nie mogliśmy się doczekać tego momentu, a nasza rodzina chyba bardziej, bo miała to być pierwsza mała dziewczynka w rodzinie od dawna. Cały czas na świat przychodzili chłopcy, więc to miła odmiana. Przyszedł teraz czas na pierwsze, ważne wydarzenie w życiu naszej córeczki, a mianowicie jej chrzciny. 

Czy catering będzie się nadawać?

catering - bydgoszczZaczęliśmy wielkie przygotowania do chrzcin, ale muszę przyznać, że stanowiło to dla nas ogromne wyzwanie. Nie chcieliśmy robić jakiejś wielkiej imprezy, a raczej skromne, kameralne przyjęcie u nas w domu. Tylko my i najbliższa rodzina. Inaczej sobie tego nie wyobrażałam. Miałam już wszystko w miarę przygotowane, to znaczy posprzątany na błysk dom, przygotowane ubranko dla córeczki, nasza garderoba też była gotowa. Zastanawiała mnie tylko kwestia jedzenia. Nie chciałam cały dzień stać w kuchni i przygotowywać różne wykwintne dania, a potem jeszcze wszystko przygotowywać, jak goście będą. Rozmawiałam ze swoją mamą i teściową i poradziły mi, abym skorzystała z czegoś gotowego, a mianowicie cateringu. Catering – Bydgoszcz oferuje teraz mnóstwo możliwości w związku z tym. Postanowiłam, że rozeznam się w temacie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jest bardzo duży wybór na rynku i każda z tych firm oferuje ciekawe dania. Nic tylko korzystać. Poszłyśmy do jednej z nich we trzy, to znaczy ja, mama i teściowa. Razem postanowiłyśmy coś wybrać, a firma do której się udaliśmy miała bardzo dobre opinie w internecie i dużo osób ją polecało. Dostałyśmy kartę dań, z której mogłyśmy wybrać, co tylko byś my chciały. Wybór był imponujący. Wiem, że sama nie dałabym rady tego zrobić. Postanowiłyśmy wziąć jakąś zupę, danie główne, deser oraz inne ciasta, którymi goście będą mogli się częstować, a także ze dwie sałatki. Dostałyśmy zapewnienie, że wszystko będzie gotowe na czas. 

Kiedy nadszedł dzień chrztu i udaliśmy się już do domu, to mogłyśmy wreszcie podać te smakowitości. Wszystko smakowało obłędnie. Każde jedno danie, było idealnie doprawione i przygotowane z należytą starannością. Ładnie podane, a na tym też nam zależało. Co ciekawe, to cenowo też wypadło to bardzo dobrze, a na pewno wydałabym na jedzenie więcej, jakbym sama chciała to zrobić.