1 kwietnia, 2020 Dom i wnętrze 0

Po wielu latach doczekałam się wreszcie w mieszkaniu remontu. Byłam już bardzo znudzona poprzednim wnętrzem, dlatego zależało mi na tym, aby nowe wnętrze było niebanalne i artystyczne. Stwierdziłam, że najlepiej będzie zlecić wykonanie odpowiedniego wnętrza jakiemuś profesjonalnego architektowi wnętrz. Chciałam, aby była to rzetelna i dokładna osoba, która będzie miała dużo pomysłów i będzie w stanie mi doradzić.

Znalazłam Łódzkiego projektanta wnętrz

niebanalna architektura wnętrz w łodziStwierdziłam, że najłatwiej będzie znaleźć kogoś takiego przez biuro architektów. Udałam się do takiego miejsca na wstępne spotkanie. Powiedziałam, że interesuje mnie niebanalna architektura wnętrz w łodzi. Od przedstawiciela handlowego firmy otrzymałam portfolio wybranych kandydatów, które następnie przejrzałam. Wybrałam projektanta, który posiadał naprawdę bogate i ciekawe portfolio. Wnętrza, które urządzał były niebanalne, pomysłowe i łączyły w sobie nowoczesność z klasykom. Umówiłam się z tym architektem na spotkanie. Na spotkaniu przedstawiłam mu plan mieszkania oraz powiedziałam jakie mam wymogi co do aranżacji wnętrz. Chciałam czegoś oryginalnego, ale przede wszystkim praktycznego i komfortowego. Wnętrza miały być zaprojektowane w przytulnym stylu. Architekt przyjął do wiadomości moje sugestie i pomysły. Uzgodniliśmy, że za kilka dni przedstawi mi kilka wstępnych projektów aranżacji wnętrz. Wstępne projekty otrzymałam w formie elektronicznej, w programie, który pokazywał trójwymiarowo jak zaprojektowane w ten sposób wnętrze będzie wyglądać w rzeczywistości. Z przesłanych mi projektów wybrałam jeden. Już po wstępnych projektach wiedziałam, że architekt jest bardzo profesjonalny, rzetelny i dokładny. Jego projekty były dopracowane w każdym calu. Bardzo mi się podobało to, że były oryginalne i gustowne. Na pewno żaden laik nie jest w stanie w ten sposób zaaranżować wnętrza i przestrzeni.

Dodatkową zaletą tego architekta był fakt, że za swoje usługi i projekty nie wywindował zbyt wysokich cen. Tym bardziej, że zajmował się on kompleksową aranżacją wnętrz, nie tylko na etapie projektów ale także przy urządzaniu wnętrza. Dzięki temu w razie potrzeby na bieżąco można było wprowadzać drobne zmiany do projektu aranżacji wnętrza tak aby nie wpłynęło to na całość projektu mieszkania.