9 kwietnia, 2020 Zdrowie i uroda 0

Radiofrekwencja mikroigłowa uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych metod stosowanych przez gałąź medycyny jaką jest medycyna estetyczna.  Dzięki wyżej wspomnianej możliwe jest uporanie się z rozstępami, zmarszczkami, bliznami oraz rozszerzonymi porami skórnymi. Ponadto, stosując radiofrekwencję mikroigłową istnieje szansa na zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi oraz brzucha.

Radiofrekwencja mikroigłowa – to warto wiedzieć

radiofrekwencja mikroigłowa rozstępy warszawaRadiofrekwencja mikroigłowa polega na nakłuwaniu tkanek oraz ich ogrzewaniu na odpowiedniej głębokości. Dzieje się to przy użyciu fal radiowych, które są emitowane przez prąd o bardzo wysokiej częstotliwości.   Dzięki zastosowaniu tego typu technologii możliwe jest dotarcie do głębszych partii, co również ma wpływ na większą skuteczność zabiegu. Osoby, które zdecydują się na wykonanie zabiegu jakim jest radiofrekwencja mikroigłowa rozstępy Warszawa, mogą poprawić wygląd swojej skóry i na stałe pozbyć się właśnie rozstępów. Dodatkowo, dzięki wyżej wspomnianej istnieje możliwość redukcji zmarszczek, a co za tym idzie uzyskania lepszego, młodszego wyglądu. W przypadku osób, u których trądzik pozostawił blizny na twarzy zastosowanie radiofrekwencji mikroigłowej pozwala skutecznie je zlikwidować. Spore grono osób boryka się również z problemem jakim są powiększone pory na skórze, które są widoczne tak zwanym gołym okiem. Decydując się na radiofrekwencję mogą one skutecznie je zredukować. Ponadto w przypadku utraty jędrności skóry na twarzy, szyi czy również brzuchu, dzięki wyżej wspomnianej istnieje szansa ich ujędrnienia. W związku z powyższym, dzięki możliwościom jakie daje ten rodzaj zabiegu wiele osób może pożegnać się na stałe z krępującymi dla nich niedoskonałościami, a co za tym idzie poprawić swój wygląd i odzyskać pewność siebie. Należy pamiętać jednak o tym, że w niektórych przypadkach radiofrekwencja nie może być przeprowadzona. Mowa tu o ciąży, posiadaniu rozrusznika serca, posiadaniu metalowych implantów w miejscach, które miałyby być poddawane zabiegowi oraz w sytuacji, gdy dochodzi do zaburzeń onkologicznych.

Podsumowując – radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z najskuteczniejszych sposobów uporania się z rozmaitymi problemami skórnymi. Dzięki poddaniu się wyżej wymienionej, można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Jest to zabieg, który ze względu na swoją specyfikę gwarantuje lepsze efekty niż inne, pokrewne zabiegi medycyny estetycznej.