19 kwietnia, 2019 Piękno i zdrowie 0

Zapewne bardzo wielu z nas zastanawia się, jak jest różnica pomiędzy waporyzatorem, a elektronicznym papierosem. Otóż elektroniczny papieros i waporyzator, to urządzenia o zupełnie różnym przeznaczeniu i działającym na innych zasadach. 

Najlepsze waporyzatory w sklepie internetowym 

waporyzatorUrządzenia do waporyzacji są bardziej zaawansowane od papierosów elektronicznych. Są też oczywiście droższe i służą do podgrzewania suszu roślinnego i jego koncentratów. Działanie waporyzatora polega na podgrzewaniu, nie spalaniu, suszu do określonej temperatury. Dzięki wysokiej wydajności waporyzatora, susz zostaje podgrzany w kilka sekund. W przypadku waporyzatora nie mamy do czynienia z substancjami smolistymi, ani substancjami kancerogennymi. Natomiast trzeba pamiętać, ze para wodna to swego rodzaju dym, a żaden dym dostający się do naszych dróg oddechowych, nie działa pozytywnie. Jednak jest to najlepszy i najzdrowszy sposób, a jego szkodliwość w porównaniu do standardowego palenia jest kilkadziesiąt razy mniejsza. Para wodna jest bogata w substancje aktywne, odparowane z ziół, przez co jest bardzo gęsta i intensywna w smaku. Waporyzator możemy zakupić w dowolnym sklepie internetowym, działającym w tej branży. Mamy do wyboru dziesiątki modeli w różnym przedziale cenowym. Jednakże należy mieć na uwadze, że niekoniecznie trzeba wydać dużo pieniędzy, żeby się zaopatrzyć w waporyzator efektywny i solidny. Urządzenie za trzysta-czterysta złotych będzie najbardziej odpowiednie dla początkujących. 

Rynek waporyzatorów znacznie się powiększył i mamy do dyspozycji coraz większą ilość urządzeń. Zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych. W związku z konkurencją, jaka jest na rynku, bardzo wielu producentów obniżyło ceny swoich urządzeń. Często o nawet kilkanaście procent.