3 listopada, 2018 Wesele 0

Wybieraliśmy właśnie ze swoją przyszłą żoną wszystkie kwestie związane z naszym weselem. Może i mieliśmy jeszcze rok czasu, ale w sumie dobrze, że my zabraliśmy się za to już teraz, gdyż po kontakcie na przykład z kilkoma didżejami okazało się, że niektórzy mimo tego, że zostało jeszcze kilkanaście miesięcy do naszego ślubu mają już terminy porezerwowane. Dlatego też idealnie trafiliśmy.

Dobry DJ na wesele i imprezy

wyjątkowo dobry DJ - PoznańFaktycznie będziemy mogli spać teraz spokojnie. Mi najbardziej zależało na tym, aby didżej na wesele był przede wszystkim osobą młodą, gdyż takie uważałem zawsze za osobę bardzo energiczną i potrafiącą dopasować się niemal do każdej sytuacji. Moim zdaniem wybór didżeja jest na pewno istotny i może zaważyć na tym, czy impreza będzie się podobać, czy też nie. Możecie mi wierzyć, że jeśli szukacie osoby jaką jest wyjątkowo dobry DJ – Poznań będzie idealnym miejscem. Jest to bowiem miejscowość pełna takich specjalistów. Miałem zdanie podobnie jak moja przyszła żona z czego oczywiście się cieszę, że didżej powinien kosztować od tysiąca złotych w górę za kilka godzin grania. Nawet nie zwracaliśmy uwagi na tych tańszych didżejów z tego względu, że nasłuchaliśmy się sporo i faktycznie mogą być to osoby, które po prostu nie mają odpowiedniego doświadczenia. Po przejrzeniu kilku portali oraz stron internetowych specjalistów, których wybraliśmy okazuje się, że cena waha się średnio w granicach tysiąca pięciuset złotych za jeden występ, czyli za cały wieczór, który didżej musi poświęcić dla nas. Tak więc już teraz wiem, czego możemy szukać i faktycznie czego się spodziewać jeśli chodzi o dalsze podejmowanie decyzji. Znajomy w międzyczasie podesłał mi na maila wzór umowy z didżejem, abym zobaczył jak może to wyglądać i dzięki czemu byłem już przygotowany o wiele bardziej na wszelkie ewentualności.

Te, które mogą mnie spotkać. Moim zdaniem taki didżej na pewno powinien radzić sobie świetnie niezależnie od tego, czy ludzie będą chcieć się bawić, czy też nie. Na szczęście moja narzeczona traktowała to jako dobrą inwestycję w ten jeden wieczór, jaki nas czeka. Nie planowaliśmy już więcej brać ślubu i urządzać wesela, dlatego moim zdaniem wydanie odpowiednich pieniędzy nawet jeśli przekraczałyby budżet na rozrywkę jest tutaj kluczowe.