21 czerwca, 2019 Wygląd / Uroda 0

Metody stylizacji paznokci są na tyle rozwinięte, że z całą pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jednak firmy co chwilę prześcigają się w nowatorskich rozwiązaniach, które sprawią, że manicure będzie jeszcze bardziej dostępny i wygodny w wykonaniu.

Czym wyróżnia się Flexy Gel od Elisium?

flexy gel zestaw startowyZ myślą o klientkach, które poszukując coraz nowszych metod stylizacji płytki paznokciowej, powstał Flexy Gel. Jest to żel utwardzany za pomocą lampy UV lub LED. To właśnie za pomocą Flexy Gelu możemy w prosty sposób zabezpieczyć swoje paznokcie przed łamaniem, a także przedłużyć płytkę. Kupując Flexy Gel zestaw startowy mamy od razu wszystko, czego potrzebujemy do przeprowadzenia udanej stylizacji. Dodatkowo do wyboru mamy różne kolory żelu. Jeśli potrzebujemy jedynie bazy do dalszej stylizacji, wybierzmy Flexy Gel Milky. Z kolei jeśli chcemy stworzyć piękny french, świetny okaże się kolor Rose oraz White. Ciekawym pomysłem może okazać się także Flexy Gel Cover Beige. W zestawie dostajemy także Slip Liquid, dzięki któremu z łatwością rozprowadzimy nasz Flexy Gel. Zestaw zawiera również Pro Bond oraz Miracle Base Gel. Dodatkowo mamy do dyspozycji formy, które znacznie ułatwiają przedłużanie. Niezaprzeczalną zaletą omawianego żelu jest fakt, że jego konsystencja jest idealna, co znacznie ułatwia formownie paznokci. Dzięki temu wszystko przebiega znacznie sprawniej niż w przypadku zwykłego żelu. Stylizacja z produktem Flexy Gel pozwala na sporą oszczędność czasu podczas stylizacji.

Flexy Gel pozwala na szybkie uzyskanie pięknych paznokci. Różne kolory żelu sprawiają, że sprawdzi się on w różnych stylizacjach. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia. Powstało wiele innych propozycji znanych firm, które są odpowiedzią na propozycję Elisium, jednak Flexy Gel ma najlepsze opinie.