22 listopada, 2019 Fotografia i zdjęcia 0

 

Jestem dzisiaj bardzo wzruszona. Wczoraj odebrałam zdjęcia od naszego fotografa, który robił nam zdjęcia na ślubie. Poznaliśmy Kamila zupełnie przez przypadek. Planowaliśmy ślub na dwa lata przed naszą ustaloną datą. Wiedzieliśmy, że to ważne żeby podpisać umowę z wybraną restauracją, fotografem i kamerzystą a także z zespołem.

Zdjęcia ślubne bardzo się spodobały

fotografia ślubna bydgoszczZnajomi brali ślub i oni nas wprowadzali w te wszystkie terminy. Dla mnie to było aż dziwne, ze trzeba się określać i załatwiać formalności z takim wyprzedzeniem. Fotograf, na którego się zdecydowaliśmy na pół roku przed ślubem wyjechał za granicę i musieliśmy pilnie szukać kogoś nowego. Wszyscy fachowcy, którzy mieli spore doświadczenie nie mieli już wolnych terminów. Kamila ogłoszenie znalazłam w gazecie lokalnej. Ogłaszał się jako początkujący fotograf ślubny. Nie mieliśmy innego wyjścia i musieliśmy się na niego zdecydować. Na szczęście cena za usługę była niska więc nawet jak zdjęcia nie byłyby idealne to nie byłabym zła, że dużo zapłaciliśmy. Kamil jednak zrobił na nas dobre wrażenie. Nie miał doświadczenia ale był solidny a jego zdjęcia przepiękne. Sprawdzona dobra fotografia ślubna z Bydgoszczy to ważna pamiątka bo nie powtórzy się już takiego wydarzenia. Przyznałam się Kamilowi, ze obawiałam się efektów jego pracy ale zupełnie nie potrzebnie. Kamil z dnia na dzień zbierał swoje doświadczenie a na naszym ślubie wiedział już co się ludziom podoba a co nie za bardzo.

Nasi goście chwalili jego pracę i zaangażowanie. Byłam bardzo zadowolona z jego pracy i ze zdjęć, które były piękne i bardzo mnie wzruszyły. Dostaliśmy ich sporo i obdarujemy naszych gości. Bardzo lubię oglądać zdjęcia tym bardziej jak są poukładane w eleganckich albumach. Będziemy mieli z mężem piękną pamiątkę.