21 grudnia, 2018 Podróżowanie i wypoczynek 0

Chyba każda kobieta lubi spacerować ze swoim dzieckiem, a jeżeli prowadzi aktywny tryb życia, to z pewnością zaangażuje w nie swoje maleństwo. Nie trzeba rezygnować z jazdy na rowerze kiedy się posiada małe dziecko.

Jakość wykonania przyczepki Qeridoo

przyczepka rowerowa qeridooChcąc wozić na rowerze ze sobą małe dziecko, musimy posiadać specjalny fotelik, albo przyczepkę, która posiada odpowiednio wyprofilowane siedzenie. W większości modeli można w nich przewozić dziecko, które potrafi już samodzielnie siedzieć i stawia pierwsze samodzielne kroki. Przyczepka rowerowa Qeridoo jest ulepszoną wersją starszego modelu, który został unowocześniony o możliwość montażu nosidełka samochodowego idealnego do przewozu mniejszych dzieci. Posiada ona amortyzatory sprężynowo – powietrzne, które niemalże całkowicie eliminują wstrząsy. W takim pojeździe dziecko czuje się bezpiecznie i pewnie. Siedzisko przyczepki zostało wykonane ze specjalnej pianki dostosowującej się do kształtu ciała dziecka i wzmocnionej w newralgicznych miejscach. Regulowany zagłówek, pozwala dostosować oparcie do wzrostu dziecka. Ważnym zabezpieczeniem przyczepki Qeridoo są pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa, które w łatwy i szybki sposób zapinamy i odpinamy. Maluch w trakcie jazdy może podziwiać widoki przez panoramiczny dach i duże okna dające sporo światła wewnątrz przestronnej gondoli. Ergonomiczny kształt przyczepki i wygodna w prowadzeniu rączka, ułatwia bieganie z przyczepką po demontaży przedniego dyszla i małego koła obrotowego.

Połączenie najnowszej technologi z estetycznym wizerunkiem tworzą niesamowitą przyczepkę, która nie ma sobie równych na rynku. Jest ona bardzo lekka i zwrotna, przez co prowadzenie jej jak również wożenie za rowerem jest niemalże niewyczuwalne. Przyczepka jest dostępna w dobrych sklepach rowerowych.