16 listopada, 2018 Imprezy 0

 

Żona kilka lat temu kupiła mi na czterdzieste urodziny gramofon. Wiedziała, że był to sprzęt, o jakim zawsze marzyłem. Nawet wybrała model, który najbardziej mnie interesował. Sukcesywnie kupowałem sobie płyty winylowe i miałem ich całkiem sporą kolekcję.

Znalezienie igły gramofonowej w sklepie online

igła gramofonowa MF 102Sprzętu używałem cały czas i nawet kupiłem sobie z czasem porządne głośniki, które podłączyłem do gramofonu. Jakość odtwarzanego dźwięku była wysoka. Pewnego razu, zupełnie przez nieuwagę złamałem igłę w gramofonie. Byłem zmartwiony tym faktem, bo nie miałem jak słuchać muzyki. Nie posiadałem zapasowej igły i jak najszybciej taką musiałem kupić. Sprawdziłem i potrzebna była mi igła gramofonowa MF 102, która nie była aż tak droga w zakupie. Sąsiad powiedział mi, żebym odwiedził sklepy muzyczne i dobrze, że poprosiłem go o pomoc, bo nie miałem pojęcia gdzie szukać igły do gramofonu. Byłem w kilku pobliskich sklepach, jednak nigdzie nie dostałem igły. Mogłem ją zamówić, ale mi się spieszyło. Zdecydowałem się odwiedzić sklep internetowy, w którym nie raz robiłem zakupy. Oczywiście dostępne tam były igły do mojego gramofonu i od razu zamówiłem dwie sztuki, żeby mieć na przyszłość. Cieszył mnie fakt, że dostawa była realizowana od razu, co dawało mi pewność, że następnego dnia igły gramofonowe dostarczy mi kurier. W weekend planowałem imprezę i musiałem mieć sprawny gramofon. W piątek już rano kurier do mnie dzwonił, poinformować o przesyłce. Dotarła błyskawicznie.

Igłę w gramofonie założyłem samodzielnie i wcale nie było to takie skomplikowane. Widziałem film instruktażowy w internecie i dzięki niemu sam zamontowałem w gramofonie nową igłę. Znowu mogłem cieszyć się swoją ulubioną muzyką a weekendowa impreza odbyła się bez przeszkód.