29 lutego, 2020 Kosmetyka samochodowa 0

 

Ostatnio zmieniłem swój stary samochód. Zdecydowałem się na kupno używanego samochodu. W aucie, które kupiłem nie było sprawnej poduszki powietrznej. Samochód był powypadkowy i poprzedni właściciel od razu zastrzegł tą usterkę. Ponieważ poza tym samochód był sprawny postanowiłem go kupić, a zużytą poduszkę powietrzną po prostu wymienić w serwisie. Musiałem znaleźć tylko odpowiedni zakład samochodowy, który się tym profesjonalnie i rzeczowo zajmie. 

Znalazłem zakład, gdzie naprawiłem poduszkę powietrzną

skuteczna naprawa poduszki powietrznejOd razu po zakupie samochodu postanowiłem wziąć się za naprawę poduszki powietrznej. Jest to bardzo ważny element w samochodzie, który może nawet uratować zdrowie bądź życie. Nie chciałem jeździć bez niej i kusić losu. Spytałem znajomego, który dość mocno interesuje się tematem mechaniki samochodowej, czy wie gdzie w okolicy jest skuteczna naprawa poduszki powietrznej? Polecił mi jeden zakład samochodowy i przedstawił nawet ich ofertę. Okazało się, że sam kilka razy naprawiał tam poduszki powietrzne w swoich samochodach. Powiedział, że w zakładzie tym generator gazowy poduszki wypełniany jest prawie czystym azotem z niewielką domieszką innych składników. Jest to najlepszy sposób wypełniania poduszek powietrznych ponieważ gaz ten ma bardzo szybką siłę zapłonu. W razie kolizji, poduszka powietrzna wystrzela w ciągu kilkutysięcznych sekundy. W zakładzie tym kompleksowo naprawią mi poduszkę. Wszystkie uszkodzone elementy zostaną wymienione na nowe, a nie tylko zregenerowane do stanu użyteczności. Co ważne na ich usługi dostanę gwarancję. Postanowiłem zaprowadzić tam swój nowy samochód. Miałem możliwość załatwienia sprawy od ręki, bo akurat nie mieli kolejki. Wymiana poduszki powietrznej trwa szybko. Mechanik napełnił generator gazowy odpowiednią mieszkanką gazu, a następnie wymienił uszkodzone elementy. Na koniec uaktywnił system wybuchowy.

Bylem bardzo zadowolony z dokonanej naprawy poduszki powietrznej. Naprawa przebiegła szybko i była załatwiona od ręki. Mechanik do naprawy używał sprzętu najwyższej jakości i w dodatku otrzymałem na usługę gwarancję. Poza tym cena naprawy poduszki była przystępna. Teraz mogę bez obaw poruszać się po mieście moim nowym samochodem. Naprawa została przeprowadzona naprawdę profesjonalnie.