2 czerwca, 2020 Kosmetyka samochodowa 0

Ostatnio miałem małą kraksę samochodową. Mnie nic się na szczęście nie stało, ale mój samochód wylądował u mechanika i niestety okazało się, że trzeba czekać na dostarczenie części zamiennych, a to może potrwać nawet kilka tygodni. Moje ubezpieczenie nie obejmowało samochodu zastępczego, a ja nie mogłem obyć się bez auta, ponieważ codziennie musiałem dojeżdżać kilka kilometrów do pracy. Wynajęcie auta z wypożyczalni było dla mnie jedynym rozwiązaniem. 

Wynająłem auto z wypożyczalni w Lublinie

wynajem samochodów - lublinTeraz musiałem jeszcze tylko znaleźć wypożyczalnię samochodową z Lublina, gdzie mógłbym wynająć samochód na preferencyjnych warunkach i w dobrej cenie. Wyglądało bowiem na to, że może to być wynajem długoterminowy. Poszukiwania odpowiedniego miejsca w Lublinie gdzie można wynająć samochód rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wynajem samochodów – lublin, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć wypożyczalnię, która wynajmowała auta osobowe i dostawcze w bardzo dobrych, niskich cenach, jednych z najniższych na rynku biorąc pod uwagę ceny innych wypożyczalni z Lublina. Bardzo podobały mi się warunki wynajmu auta w tej wypożyczalni. Mogłem wynająć samochód z kaucją, wtedy cena za dobę była niższa lub bez kaucji, ale wiązało się to z odrobinę wyższą kwotą wynajmu. Było to bardzo uczciwe podejście do klienta. Kolejną zaletą tej wypożyczalni aut, był fakt, że wynajęte auto posiadało limit przejechania 500 kilometrów w ciągu doby. Była to bardzo wysoka wartość, wyższa niż w innych wypożyczalniach, gdzie limit wynosił zazwyczaj 250 km na dobę. Sprawdziłem ich ofertę. W swojej flocie mechanicznej mieli bardzo dużo interesujących aut na wynajem. Bez problemu znalazłem samochód, który mi odpowiadał i od razu online mogłem sprawdzić jego dostępność w wybranym przeze mnie terminie. Było dostępne od ręki, dlatego od razu je wynająłem.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wynająłem samochód od razu na kilka tygodni. Dowiedziałem się również, że jeżeli w między czasie nikt go nie wynajmie na późniejszy termin, to bez problemu będę mógł przedłużyć mój wynajem. Bardzo mi się podobało również to, że otrzymałem samochód z pełnym bakiem, ponieważ było to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie.