21 marca, 2020 Moda i wygląd 0

Pracuję jako przedstawiciel handlowy. Praca wymaga ode mnie, abym codziennie pięknie wyglądała. Pracodawca wymaga ode mnie odpowiedniego stroju, a także żebym była codziennie umalowana. Chyba każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest to możliwe. Czasami rano brakuje czasu, innym razem po prostu nie jest się w nastroju do tego, aby wykonać pełny makijaż. W takich dni z pomocy przychodzi makijaż permanentny. Postanowiłam sobie taki zrobić.

Zalety makijażu permanentnego 

makijaż permanentny - szczecinMusiałam tylko znaleźć odpowiednią kosmetyczkę, która wykona taki makijaż. Zależało mi na fachowej i profesjonalnej kosmetyczce, ponieważ taki makijaż utrzymuje się nawet do pół roku. Nie chciałam później mieć problemów ze źle wykonanym makijażem. Poszukiwania takiego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: makijaż permanentny – szczecin i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam jeden, renomowany gabinet kosmetyczny, który był bardzo mocno rekomendowany przez klientki. W dodatku w gabinecie przyjmowała kosmetyczka, która miała duże doświadczenie przy wykonywaniu makijażów permanentnych. Na stronie internetowej znalazłam jej portfolio. Wykonywane przez nią makijaże były naprawdę piękne. Fachowe i dopracowane w każdym calu. Znalazłam także wykaz produktów na których pracują. Były to same profesjonalne kosmetyki, które gwarantowały, że makijaż utrzyma się na mojej twarzy co najmniej przez kilka miesięcy. Było to ważne, ponieważ źle wykonany makijaż permanentny bardzo łatwo się rozmywa i wygląda naprawdę nieestetycznie. Postanowiłam udać się do tego gabinetu. Byłam bardzo zadowolona z pracy, którą kosmetyczka wykonała na mojej twarzy. Powiedziałam jej, że zależy mi na makijażu, który będzie jednocześnie naturalny jak i podkreślający kobiecość. I właśnie taki makijaż permanentny uzyskałam.

Wykonany przez kosmetyczkę makijaż był bardzo trwały i utrzymał się na mojej twarzy przez kilka miesięcy. Przez ten czas nie wyblakł i był cały wytrzymały, odporny na czynniki zewnętrzne. W dodatku cena za jego wykonanie była przystępna i niezwykle konkurencyjna. Kiedy przyszedł czas na jego poprawę i odnowienie z pewnością udałam się do tego samego gabinetu kosmetycznego, gdyż był naprawdę godny polecenia.