15 stycznia, 2019 Usługi 0

Organizacja dużej imprezy wiąże się ze znalezieniem odpowiedniego miejsca w którym pomieścimy wszystkich gości. Wynajem sali jest bardzo kosztowny, a organizując imprezę bo gołym niebem, możemy zostać zaskoczeni przez pogodę, która zniszczy całą imprezę. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest wynajem namiotu.

Wypożyczony namiot na imprezę

wypożyczalnia namiotówJeśli nie oragnizujemy zbyt często dużych imprez, to zakup namiotu imprezowego jest nieopłacalny. Dużo bardziej korzystne będzie dla nas wypożyczenie takiego namiotu. Każda wypożyczalnia namiotów posiada w swojej ofercie kilka różnych rodzajów namiotów, więc bez większych problemów znajdziemy namiot, który rozmiarem będzie odpowiadać wielkości organizowanej przez nas imprezy. Namioty oferowane przez wypożyczalnie oparte są na aluminiowo stalowej konstrukcji, dzięki temu namioty są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie dość lekkie. Poszycie namioty wykonane jest przeważnie z białej tkaniny, charakteryzującej się bardzo dużą odpornością na rozerwanie. Tkanina nie przepuszcza promieniowania ultrafioletowego, ani nie ściąga słońca z racji swojej jasnej barwy. Dzięki temu pod namiotem jest temperatura trochę niższa, niż poza nim. Rozstawienie takiego namiotu jest dość łatwe, ponieważ wystarczy tylko skręcić ze sobą wszystkie elementy, aż do momentu gdy cała rama będzie gotowa, następnie musimy naciągnąć na ramę poszycie. Ostatnim elementem rozstawiania takiego namiotu jest zakotwiczenie go w ziemi.

Kwota jaką musimy poświęcić na wynajem takiego namiotu uzależniona jest od wielkości wynajmowanego namiotu, a także okresu na jaki chcemy wynająć taki namiot. Średnia cena za jedną dobę wynajmu takiego namiotu, to od dwustu do czterystu złotych. Cena nie obejmuje transportu namiotu na wskazany adres.