28 lipca, 2020 Dom 0

Na pewno nie jedna osoba, nie raz zastanawiała się już czy wybrać zasłony, rolety, żaluzje, rolety typu pilska, czy może rolety rzymskie. Wszystkie te rozwiązania mają swoje plusy, ale i oczywiście swoje minusy. W zależności od tego co nam się podoba, jaki efekt chcemy uzyskać, powinniśmy zainteresować się innym rozwiązaniem. Ja sama właśnie zastanawiam się jak oprawić okna w moim mieszkaniu. Nawet nie sądziłam, że to będzie tak trudne zadanie dla mnie. Chociaż widziałam już różne rozwiązania, to żadne mnie do końca nie przekonuje.

Sklep z roletami rzymskimi w Poznaniu

rolety rzymskie poznańNa początku chciałam zawiesić po prostu standardowe zasłony. Jednak Później zaczęłam przeglądać zdjęcia z roletami rzymskimi. Od razu potem zaczęłam się zastanawiać – Gdzie znajdę rolety rzymskie poznań. Kiedy tylko zobaczyłam jak ładnie i elegancko prezentują się rolety rzymskie od razu wyobraziłam je sobie w moim mieszkaniu. Moim zdanie rolety rzymskie prezentują się przepięknie, lepiej niż standardowe zasłony, czy inne rolety, ponadto rolety te doskonale kryją, nie przepuszczają promieni słonecznych, dzięki temu możemy zasłonić okna i spokojnie spać do 10 w weekend. Właśnie o takie rozwiązanie mi chodziło, czegoś takiego szukałam.  Musiałam więc sprawdzić, gdzie znajduje się Sklep z roletami rzymskimi w Poznaniu. Po chwili udało mi się namierzyć, jednak nie sklep, a firmę, która wykonuje takie właśnie rolety rzymskie na zamówienie, na wymiar do każdego okna. Była to dla mnie doskonała informacja. Bez zbędnej zwłoki więc umówiłam się na mierzenie moich okien, oraz na wybór odpowiedniego materiału, odpowiedniego koloru do mojego mieszkania. Na szczęście przedstawiciel z tej firmy miała czas, więc dość szybo udało mu się do mnie dotrzeć.

Jednak później zaczęły się schody, nie wiedziałam jaki kolor, jaki materiał, jak gruby będzie najlepszy. Dlatego też trochę zajęło zanim udało mi się dobrać idealne rolety do wszystkich pokoi, wszystkich pomieszczeń. Na szczęście z pomocą przedstawiciela udało mi się wybrać idealne rolety rzymskie. Wybrałam ciemno szare rolety do sypialni, jasno różowe do salonu, do kuchni doprowadzam ciemno niebieskie. Byłam naprawdę zadowolona z tych wyborów, z tej firmy. A efkt po założeniu i zamontowaniu rolet po porostu nieziemski.