3 października, 2018 Usługi 0

Moi rodzice będą obchodzić w tym roku trzydziestą rocznicę ślubu. Chciałabym podarować im coś wyjątkowego na tę okazję. W głowie mam mnóstwo pomysłów i chciałabym zrealizować większość z nich, jednak wiem, że muszę wybrać jeden lub maksymalnie dwa, głównie ze względów finansowych. Cel jest taki, że była to pamiątka nie tylko emocjonalna, ale też materialna. I żeby wywołała na twarzach rodziców ogromny uśmiech.

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

pamiątki na rocznicę ślubuKupowanie prezentów od kiedy pamiętam wzbudzało we mnie mieszane uczucia. Początkowy entuzjazm i radość przeradzały się z czasem we frustrację, a potem w bezradność. W wyborze konkretnego upominku przeszkadzała mi zawsze głowa pełna pomysłów. Zazwyczaj kiedy już myślałam, że mam wybrany prezent, to przychodziła mi do głowy inna idea. Ostatecznie jednak zazwyczaj udaje mi się trafić w gust obdarowywanej osoby i wywołać szczerą radość. Teraz przede mną wyjątkowo wymagające zadanie, bo muszę wybrać prezent na trzydziestą rocznicę ślubu moich rodziców. Jestem już zdecydowana na główny prezent, którym będą tygodniowe wakacje w ciepłych krajach, jednak chciałam im jeszcze podarować coś materialnego. W głowie miałam tysiące pomysłów na to, jakie pamiątki na rocznicę ślubu ucieszą moich rodziców najbardziej. Myślałam najpierw o pamiątkowym albumie ze zdjęciami, o komplecie naczyń z wygrawerowanymi inicjałami, ale najbardziej spodobała mi się opcja namalowanego portretu rodziców. I chyba tak się skończy. Znalazłam koleżankę, która maluje przepiękne obrazy i zgodziła się namalować dla mnie duży portret ze zdjęcia. Z tyłu obrazu chciałam zebrać podpisy od osób, które będą na organizowanym z okazji jubileuszu przyjęciu. Do obrazu dołączę pewnie jakiś bukiet kwiatów oraz własnoręcznie zrobioną kartkę pamiątkową. Osoby, które będą się kiedykolwiek zmagały z wyborem prezentu na rocznicę ślubu bliskich im osób, warto żeby nie poprzestawały na szukaniu inspiracji. Ja szukałam wszędzie- w Internecie, wśród znajomych czy też na mieście.

Wybór jakiegokolwiek prezentu, a co dopiero na rocznicę ślubu rodziców. Długo zastanawiałam się nad tym, co kupić moim rodzicom z tej okazji. Stanęło na wycieczce, jednak chciałam dać im jeszcze jakiś upominek materialny, który byłby idealną pamiątką. Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, ale chyba skuszę się na ręcznie malowany portret rodziców i bukiet kwiatów z laurką do tego.