15 listopada, 2018 Wyposażenie 0

 

Led-owe oświetlenie jest coraz bardziej popularne. To kwestia jakości oświetlenia, jego designu oraz stosunkowo niskiej ceny. Panele podtynkowe to doskonały sposób na oświetlenie nawet najbardziej nowoczesnych i wymagających wnętrz. 

Podtynkowe panele led-owe

panel led podtynkowyPanele led instaluje się wszędzie, gdzie oprócz jakości oświetlenia, na równi się liczy estetyka. Cechuje je ciekawa, nowoczesna stylistyka, jak również równomierne rozpraszanie światła. Energooszczędne panele podtynkowe pasują zarówno do domów i mieszkań, jak i nowocześnie zaaranżowanych biur. Poszczególne modele różnią się kształtami, wymiarami i parametrami, w związku z czym każdy może dopasować ofertę do swoich potrzeb i wymagań. Panel led podtynkowy odznacza się również bardzo długą żywotnością. W porównaniu do świetlówek i żarówek, świeci około jedną trzecią dłużej. Koszt paneli podtynkowych jest bardzo zróżnicowany. Cena zależy od rozmiarów panelu, jego mocy oraz użytych materiałów. Dlatego znajdziemy panele w cenie dwudziestu złotych, jak również takie, które kosztują sto i więcej złotych. Niektóre wersje paneli podtynkowych, nadają się też jako panele natynkowe. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem paneli podtynkowych led, najlepiej zrobić to w jednym ze sklepów internetowych, z tego rodzaju wyposażeniem. Znajdziemy tam bardzo duży asortyment, jak również szereg akcesoriów do montażu. Sklepy internetowe, oferują wysyłkę towaru do czterdziestu ośmiu godzin, dodatkowo oferując ceny niższe od tych, które spotkamy w sklepach stacjonarnych.

Podtynkowe panele led-owe to świetne rozwiązanie dla lokali usługowych, jak salony fryzjerskie, czy kosmetyczne. Jednak najlepiej komponują się ze stylowo urządzonymi wnętrzami domów oraz mieszkań. Ich niski koszt eksploatacji to bardzo praktyczna zaleta.

Więcej możecie Państwo dowiedzieć się na stronie:  naszeledy.pl