19 grudnia, 2019 Moda i wygląd 0

Modowy świat jest bardzo duży i obszerny. Z roku na rok rynek zyskuje nowe modele odzieży oraz przeróżnych dodatków do stylizacji. Jest to oczywiście wielomiliardowy rynek, a prym wiodą w nim stare, tradycyjne sprawdzone marki. Mamy największe przywiązanie do klasyków, są dla nas zawsze prestiżowe oraz ponadczasowe. Wiadomo, iż to włoscy modowi gigancie – producenci oraz projektanci dyktują z sezony na sezon najnowsze trendy – są ich wyznacznikami. A my podążamy za nimi niczym małe owieczki za swoim pasterzem…

Torebki, torby z Italii jako najlepsze klasyki

włoskie torebkiPostanowiłam stworzyć tutaj mini poradnik mody i skupić się tutaj na jednej rzeczy – specjalnie dla moich wiernych czytelników, którzy niestrudzenie i zaciekawieniem podczytują moje wpisy. Weźmiemy tutaj pod lupę i na pierwszy ogień – włoskie torebki, ponieważ jest to klasyka gatunku. Tradycja sama w sobie. To właśnie włoscy projektancki są patentami wszystkich wzorów i coraz to nowych mód w tejże dziedzinie. Za nimi właśnie podążają wszyscy inni światowi giganci. Najczęściej takie torebki są bardzo wysokiej jakości, sygnowane nazwiskiem projektanta, czy też znakiem danego producenta (bardzo sławnego, rzecz jasne). Wykonywane są najczęściej ze skóry naturalne, bądź ostatnio bardziej popularnej eko-skóry – ze względów ideologicznych stała się ona bardzo pożądanym materiałem. Nie różni się zbytnio od naturalnej. Włoskie torebki mogą również być zrobione z różnego koloru zamszu. Najbardziej popularny są modne teraz odcienie szarości oraz rudości.

Takie torebki z Italii występują oczywiście w różnych rozmiarach oraz kształtach. Mamy do wyboru modele, które mieszczą format A4 oraz takie, w których taki format się nie zmieści – czyli torebki małe. Mogą one występować w formie na przykład kuferka lub listonoszki.