15 maja, 2017 Reklama 1
karma dla kota canagan

Miłośników kotów obecnie przybywa, do niedawna koty traktowane były jako niechciane obecnie jednak coraz częściej goszczą one w naszych domach. I tym samym ich właściciele mają coraz większą świadomość odnośnie tego, że trzeba o nie prawidłowo dbać i co jest szczególnie ważne stosować właściwe karmy. Niemniej choć zainteresowanie akcesoriami dla kotów jest coraz większe to jednak zajmując się ich sprzedażą trzeba wiedzieć jak takie produkty reklamować by oferta danego sklepu cieszyła się dużym zainteresowaniem. 

Karmy dla kota – co warto o nich wiedzieć?

karma dla kota canaganŚwiadomość właścicieli kotów w ostatnim czasie zdecydowanie wzrosła, a tym samym coraz więcej uwagi przywiązują oni do właściwej pielęgnacji wiedząc co dla ich podopiecznych jest niewłaściwe. Według informacji z portalu www.koty.pl znacząca rolę w tym wypadku odgrywa dobór odpowiedniej karmy. Zasadniczo dość powszechnie znanym faktem jest to, że najlepsza – najzdrowsza jest bezzbożowa karma dla kota. Wynika to z tego, że koty nie trawią dobrze zboża, które w nadmiarze może prowadzić do różnych chorób w tym także i do cukrzycy. Co więcej należy zdawać sobie sprawę z tego, że zboże stanowi znaczącą część składu tych popularniejszych i tańszych karm, a co za tym idzie z zasady tego rodzaju karmy są nie wskazane. Jeśli chodzi o karmy bezzbożowe można by tu choćby wskazać taki rodzaj jak karma dla kota canagan, choć producentów tego typu karm jest znacznie więcej. Niemniej karmy bez dodatku zbóż są zwykle droższe, a co za tym idzie nie wszyscy mogą sobie pozwolić na ich zakup, dlatego ważne jest to by w asortymencie sklepu zajmującego się sprzedażą tego typu produktów znalazły się zarówno tego rodzaju karmy jak i te tańsze, tak by każdy mógł znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb. Niemniej samo skompletowanie oferty sklepu to za mały by mieć pewność, że będzie on dobrze prosperował. Konieczna jest tu właściwa reklama. Jak zatem można skutecznie reklamować karmy dla kota?

Jak reklamować karmę dla kota – dostępne rozwiązania

tanie ulotkiNa dzień dzisiejszy rozwiązań marketingowych, które umożliwią nam reklamowanie karmy dla kota jest naprawdę dużo. A co za tym idzie wybór nie zawsze okazuje się być taki prosty jakbyśmy się tego spodziewali. Jakie zatem rozwiązania warto wziąć pod uwagę? Można by tu wskazać takie jak:

  • ulotki,
  • broszury,
  • bilbordy,
  • filmy reklamowe.

Powyższe rozwiązania odznaczają się dużą efektywnością. przy czym należy zaznaczyć, że na ich wybór mogą wpływać zasoby finansowe, ponieważ np. filmy reklamowe są dość drogie w produkcji, choć jednocześnie uznawane są one za najskuteczniejsze narzędzie reklamowe. O czym jednak trzeba pamiętać decydując się na któreś z powyższych rozwiązań?

Reklamowa drukowana – o czym należy pamiętać?

druk cyfrowyReklama drukowana w postaci ulotek, broszur czy wizytówek jest na dzień dzisiejszy jednym z popularniejszych narzędzi promocyjnych. Wynika to przede wszystkim, z tego że zarówno czas realizacji jak i koszt wykonania tego typu materiałów jest korzystny dla przedsiębiorcy. Niemniej zamawiając tanie ulotki reklamowe trzeba wiedzieć, co powinny one zawierać by były one rzeczywiście skuteczne. Ważna jest zarówno ich oprawa graficzna jak i treść, która się na nich znajduje. Przeglądając portal www.signs.pl można się dowiedzieć, że powinny znaleźć się na niej istotne informacje odnośnie oferowanych karm dla kotów takie jak:

  • skład,
  • cena,
  • rodzaj,
  • producent.

Należy jednak przy tym pamiętać, że treści nie może być zbyt wiele by pozostała ona czytelna. Dobrym zabiegiem by przyciągnąć uwagę klienta do treści jest zamieszczenie jakiegoś kody promocyjnego, który uprawnia nabywce karmy do różnego rodzaju bonifikat. Decydując się na ulotki warto także pomyśleć o wizytówkach. Wprawdzie nie służą one bezpośrednio reklamowaniu karmy jednak mogą one skutecznie promować producenta czy sklep zajmujący się jej dystrybucją. Jeśli chodzi o ich druk to zwykle drukarnia internetowa wizytówki przygotowuje w dobrym terminie i w korzystnych cenach. Pamiętajmy jednak, że przy ich wykonaniu ważne jest to by zastosować odpowiedni szablon.

Filmy reklamowe – czy warto?

Filmy reklamoweFilmy reklamowe jak już wspomnieliśmy są najskuteczniejszym narzędziem reklamowym, przy tym jednak ich produkcja jest bardzo kosztowna z czym należy się liczyć. Czy zatem opłaca się decydować na to rozwiązanie? Wszystko zależy od tego jakimi funduszami dysponujemy. Jeśli na reklamę możemy przeznaczyć sporo pieniędzy to zdecydowanie w spoty reklamowe warto zainwestować. Filmy reklamowe, dobrze przygotowane potrafią znacząco podwyższyć sprzedaż karmy, należy jednak pamiętać o tym, że ich efektywność zależy od tego jaki zostanie przygotowany scenariusz, jak skonstruowany będzie film jak i czy właściwie zostanie określona grupa docelowa. A co za tym idzie z taką inwestycją zawsze wiąże się pewne ryzyko.

Krótko podsumowując

Sposobów na reklamowanie takiego asortymenty jakim jest karma dla kota jest naprawdę dużą. Nie wszystkie jednak są równie skuteczne, o czym warto pamiętać przy ich wyborze.