11 października, 2018 Zakupy i sklepy 0

Od kilku miesięcy jestem w szczęśliwym związku i choć znam mojego obecnego chłopaka od wielu lat, tak przy doborze prezentu dla niego ten staż na niewiele się zdał. Wcześniej, jeszcze kiedy byłam jego koleżanką, a później przyjaciółką nie miałam problemu z doborem prezentu, lecz jak wiadomo już jako jego dziewczyna zależało mi bardzo na tym, aby był to prezent wyjątkowy.

Sklepy z prezentami dla chłopaków

sklep z prezentami dla niegoZnam mojego ukochanego bardzo dobrze i czasami nawet śmiejemy się, że wiem o nim więcej niż on sam o sobie, a mimo to w tym roku miałam ogromny problem ze znalezieniem prezentu dla niego. Wcześniej zawsze kupowałam mu coś, co przydałoby mu się w pracy, albo pasowało do jego zainteresowań, lecz tym razem chciałam postawić na coś nietypowego. Postanowiłam odnieść się do jego najwspanialszej cechy charakteru, którą mnie rozkochał w sobie, czyli do poczucia humoru. Mój chłopak ma naprawdę ogromny dystans do świata i posiada wyjątkowo ogromne poczucie humoru. Bardzo łatwo go rozśmieszyć, ale i on niejednokrotnie doprowadzał nas do płaczu ze śmiechu, kiedy coś powiedział. Dlatego kiedy znalazłam sklep z prezentami dla niego od razu kliknęłam w zakładkę z zabawnymi prezentami. Wówczas ukazało mi się mnóstwo asortymentu, tak doskonale dobranego pod kątem mężczyzn, że w zasadzie nie wiedziałam co wybrać, ponieważ bardzo wiele rzeczy mi się spodobało. Postanowiłam nie ograniczać się do jednego przedmiotu i nieco zaszaleć kupując mojemu ukochanemu kilka prezentów. Pierwszym z nich był oczywiście zabawny fartuch do gotowania z racji tego, że mój chłopak uwielbia eksperymentować w kuchni. Do fartuszka zakupiłam również inne zabawne kuchenne gadżety bowiem zależało mi na tym, aby prezenty dopełniały siebie. Wśród nich były krajalnica do kiełbasy w formie mini gilotyny, śmieszne kieliszki i szklanki do alkoholu oraz zestaw sztućców z zabawnymi minkami.

Robiąc zakupy na urodziny mojego chłopaka zauważyłam, że ponownie zakupiłam mu prezenty dopasowane do jego zainteresowań, ale tym razem były one w wersji humorystycznej. Wiedziałam, że bardzo się z nich ucieszy i nie mogłam się doczekać, aż wreszcie je otrzyma. Tak jak podejrzewałam mój chłopak nie tylko był zachwycony swoimi prezentami ode mnie, ale również skomentował je na swój znany zabawny sposób, który we wszystkich wywołał łzy śmiechu.