29 listopada, 2019 Piękno i zdrowie 0

Moda męska nie jest tak popularna jak damska, jednak z roku na rok zauważyć można coraz większe zainteresowanie ze strony mężczyzn sposobami na mniej lub bardziej codzienne stylizacje. Może się o tym głośno nie mówi, ale na każdy sezon wszystkie marki wypuszczają na rynek nowe kolekcje, dedykowane panom właśnie. Motywem przewodnim nawiązują one zazwyczaj do tego, co się dzieje w damskich trendach. Przykładowo, jak w kobiecych kreacjach dominują kwiaty, to pojawiają się też one w męskich kolekcjach. 

Koszula męska na letnie dni

koszule sportowe z krótkim rękawemŚwiat mody to nie tylko damskie kreacje, chociaż to na nich skupiona jest zazwyczaj cała nasz uwaga. Moda to też świat mężczyzn, w końcu większość znanych kreatorów mody to panowie właśnie. Za każdym razem, kiedy zaczyna się nowy sezon, w sklepach pojawiają się nie tylko nowe propozycje trendów dedykowanych kobietom, ale też mężczyznom. Panowie mogą znaleźć coś, co im będzie odpowiadać latem lub zimą. Nie będą oni jednak przywiązywać tak dużej wago do ubioru, jak to robią kobiety. Przed nami wiosna, a więc czas na kolekcje wiosenno- letnie. Już wiemy, że dużo stylizacji będzie nawiązywało do sportowego stylu. Panom na pewno przypadną do gustu koszule sportowe z krótkim rękawem, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na imprezę. Fakt, że koszula ta nazywa się sportową wcale nie oznacza, że jest dedykowana do uprawiana sportu. Nadal jest ona bowiem koszulą, najczęściej zapinaną na guziki. Ma ona jednak niezobowiązujący krój i często szalony, wyrazisty wzór, który jednoznacznie kojarzy się wiosną lub latem. Takie koszule pojawiały się już w sklepach w ubiegłych latach, jednak w tym roku zdominowały praktycznie wszystkie stylizacje. Takie kolorowe, sportowe koszule można nosić do jeansowych spodni, krótkich spodni z paskiem albo do bardziej eleganckich wersji. Wszystko zależy od ogólnej koncepcji. 

Świat mody męskiej potrafi być równie ciekawy, jak damskiej. Z wiadomych przyczyn, jednak, zawsze będzie się na niego zwracać mniejszą uwagę. W tym roku w kolekcji wiosenno – letniej pojawiła się pewna część garderoby, która na pewno przypadnie do gustu wielu mężczyznom. Jest to kolorowa koszula sportowa, najczęściej z krótkim rękawem, która sprawdzi się przy naprawdę wielu okazjach, najczęściej nieformalnych.