24 lipca, 2020 Biznes i usługi 0

 

Każdy ślub jest niezwykle emocjonującym wydarzeniem i to nie tylko dla pary młodej, ale też dla ich najbliższych. Najbardziej wydarzenie to przeżywają chyba rodzice narzeczonych. Od jakiegoś czasu panuje bardzo miła moda na wyróżnianie rodziców na weselach, podobnie jak wyróżnia się na nich świadków. Najczęściej rodzice otrzymują specjalnie zaprojektowane przypinki, które wyróżniają ich z tłumu innych gości. W końcu na takich weselach nie wszyscy się ze sobą znają.

Dekoracyjne kotyliony na wyróżnienie rodziców

zdobione kotyliony dla rodzicówWesele jest zawsze takim wydarzeniem, na które zaproszonych jest mnóstwo osób. Wielu z nich się ze sobą nawzajem nie zna. Nie każdy też wie, jak wyglądają rodzice państwa młodych. A w końcu jest to dla nich tak samo emocjonujące wydarzenie, jak dla ich dzieci. Z tego względu wiele par młodych zamawia zdobione kotyliony dla rodziców, które przypina się do ubrania lub zakłada na rękę. Podobne, tylko nieco większe kotyliony otrzymują świadkowie. Są one wykonane z takich samych kwiatów, jakie znajdują się w bukiecie panny młodej. Kotyliony zamówić można w kwiaciarni, w której wykonuje się bukiet. Można je też zamówić przez Internet, jeżeli zdecydujemy się na użycie kwiatów sztucznych. Kotyliony przypinane są podobnie jak broszki. Tego typu zapięcie stosuje się przede wszystkich w kotylionach dedykowanych mężczyznom. Damskie mogłyby za bardzo obciążać kreację, lub po prostu ją zniszczyć, dlatego bardzo często możemy spotkać zarówno świadkową, jak i mamy pary młodej z kwiatami założonymi na ręce. Bez względu na to, na jakie kotyliony dla rodziców się zdecydujemy, możemy być pewni, że zarówno mama jak i tata będą czuli się przez nas docenieni. Będzie to pewna forma podziękowania za ten czas i wysiłek, który włożyli w nasze wychowanie i doprowadzenie do momentu, w którym właśnie jesteśmy. Koszt takich kotylionów jest naprawdę niewielki, więc warto je zakupić.

Od jakiegoś czasu na weselach tworzą się nowe tradycje. Jedną z nich jest wyróżnianie rodziców spośród tłumu gości. Do tej pory, bowiem, takie wyróżnienie otrzymywali tylko i wyłącznie świadkowie. Wyróżnienie dla rodziców przybiera formę dekoracyjnych kotylionów, stworzonych przeważnie z kwiatów nawiązujących do motywu przewodniego całego wesela. Kotyliony przypinane są do stroju.