3 listopada, 2018 Dom 0

Lubiłam robić zakupy jak były wyprzedaże, ponieważ wtedy mogłam kupić fajne rzeczy w atrakcyjnych cenach. Średnio dwa razy w roku wybierałam się na takie zakupy i zawsze z góry miałam zaplanowane co kupić. Robiłam sobie listę i na tej podstawie chodziłam do konkretnych sklepów, które mnie interesowały. W tym roku miałam tylko jeden produkt na liście do kupienia.

Zadowolenie z kupionego kwadratowego plafonu

plafon led kwadratowyKoniecznie chciałam sobie kupić nowy plafon do łazienki i już od dawna miałam upatrzony konkretny model. Był to plafon led kwadratowy, który idealnie pasował w mojej łazience. Znalazłam go przez przypadek odwiedzając różne sklepy internetowe. Okazało się, że ten sam sklep mieścił się na moim osiedlu i plafon mogłam kupić od ręki. Oczywiście mogłam to zrobić, ale uznałam, że skoro i tak będzie wyprzedaż to nie będę przepłacała. Nie lubiłam przepłacać i starałam się unikać dużych wydatków. Codziennie przechodziłam obok sklepu i pilnowałam czy wyprzedaż ruszyła. Zależało mi na tym kwadratowym plafonie i koniecznie chciałam go kupić. W końcu przyszedł ten od dawna wyczekiwany dzień i sklep zrobił wyprzedaż. Kiedy weszłam do środka, to od razu poszłam sprawdzić, czy plafon był przeceniony. Udało się! Cena była o pięćdziesiąt pięć procent niższa od regularnej i wiedziałam, że ten plafon jest mój. Miałam sporo szczęścia, bo jak się okazało, na półce została ostatnia sztuka. Od razu wzięłam ten plafon i dobrze zrobiłam, bo po chwili pojawiła się kobieta, która również chciała go kupić. Został ostatni plafon wystawowy, bo wszystko już zostało wyprzedane. Cieszyłam się z tych zakupów jak dziecko, bo mi zależało na kwadratowym plafonie. Był idealny i jeszcze tego samego dnia kazałam swojemu chłopakowi go zamontować. Łatwo poszło, bo plafon w montażu nie wymagał nie wiadomo jakiej wiedzy i mogłam cieszyć się stylową łazienką. Miałam wszystko, czego potrzebowałam.

To były jedyne moje zakupy w okresie wyprzedaży, ponieważ nic więcej nie było mi potrzebne. Każda osoba, która mnie odwiedzała i była w łazience, od razu zwróciła uwagę na nowy plafon nad lustrem. Przykuwał uwagę, ponieważ był stylowy i bardzo nowoczesnym stylu. Zawsze słynęłam z tego, że miałam doskonały gust i nikogo taka pozytywna zmiana w łazience nie dziwiła.