25 lipca, 2020 Biznes i usługi 0

Od dłuższego czasu korzystam z maty chłodzącej na fotel samochodowy. Muszę przyznać, że odkąd kupiłem taką matę na fotel mój komfort jazdy, szczególnie na dłuższych odcinkach znacznie się poprawił. Jestem bardzo zadowolony ze stosowania maty samochodowej na fotel, ale ostatnia którą kupiłem była dosyć fatalnej jakości. Bardzo szybko się popsuła, a w serwisie gwarancyjnym okazało się, że nie opłaca się jej naprawiać, bo jest to zbyt kosztowne. Postanowiłem kupić nową matę.

Wybrałem wytrzymałą matę chłodzącą do samochodu

wytrzymała mata chłodząca na fotel samochodowyTym razem, zależało mi na tym, aby wybrać wytrzymałą matę chłodzącą, która będzie spełniają swoją rolę co najmniej przez kilka lat i którą w razie czego, da się tanio i szybko naprawić. Udałem się do sklepu z akcesoriami i dodatkami do samochodów mojej marki i poprosiłem sprzedawcę o polecenie mi jakiejś dobrej maty chłodzącej do samochodu. Pokazał mi on jedną matę, którą uznał za najlepszą i krótko opisał. Była to wytrzymała mata chłodząca na fotel samochodowy bardzo popularnego i rekomendowanego producenta, który był znany z produkowania wytrzymałych i trwałych gadżetów do samochodu. Polecona mi przez sprzedawcę mata, świetnie pasowała do mojego samochodu. Przede wszystkim była bardzo łatwa w montażu i nigdzie nie odstawała od fotela samochodowego, dzięki czemu korzystanie z niej było komfortowe i wygodne. Kolejną zaletą tej wytrzymałej maty chłodzącej było to, że posiadała ona kilka różnych cykli chłodzenia. Można było ją ustawić na szybkie i mocne chłodzenie, a również dobrze można było włączyć tryb delikatnego podtrzymywania obecnej temperatury. Dzięki temu, że mata miała tyle funkcji równie dobrze, zimą mogła służyć jako mata grzejąca. Sprzedawca zapewniał mnie, że mata ma kilkuletnią gwarancję i w razie jakiejkolwiek awarii bez problemu wymienią ją w tym sklepie na nową. Od razu zdecydowałem się ją zakupić.

Już wkrótce przekonałem się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim zakupiona przeze mnie mata została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które były przyjazne dla skóry. Jej montaż był bardzo prosty, a mata sama w sobie nie absorbowała wody, dzięki czemu można było bez problemu utrzymać ją w czystości. Kolejną jej zaletą był fakt, że mata pasowała zarówno na fotele przednie jak i tylne w aucie.