8 listopada, 2018 Dom i wystrój 0

Wydawało mi się, że w mojej restauracji było nieodpowiednie oświetlenie. Klienci oczywiście nie narzekali i zawsze byli zadowoleni, ale ja chciałam zapewnić wszystkim jak najwyższy komfort. Ostatecznie zdecydowałam, że wymienię lampy na nowe, które dadzą lepsze oświetlenie w lokalu.

Zakupy w sklepie z tanim oświetleniem 

sklep z oświetleniemPostanowiłam wybrać się na zakupy w piątek rano. Miałam wtedy załatwione wszystkie dostawy i pracownicy mieli wszystko pod kontrolą. Zdecydowałam wtedy też, że odwiedzę  sklep z oświetleniem, w którym były bardzo niskie ceny. Często przechodziłam koło tego sklepu i widziałam na wystawie lampy, które bardzo mi się podobały. Idealnie będą pasowały w mojej restauracji. Sklep otwierany był o godzinie dziesiątej i zdążyłam rano jeszcze zjeść śniadanie. Kiedy pojawiłam się już w sklepie, to nawet sporo ludzi tam było. Sprawdziłam sobie na spokojnie całe dostępne oświetlenie, ale jednak zdecydowałam się na zakup lamp, które już jakiś czas temu wpadły mi w oko. Potrzebowałam dwudziestu lamp tego samego typu i miałam nadzieję, że taka ilość będzie dostępna w tym sklepie. Sprzedawca poszedł na magazyn, żeby sprawdzić dostępność i bardzo szybko wrócił. W sklepie było dokładnie tyle lamp, ile potrzebowałam do restauracji. Od razu zakupiłam żarówki energooszczędne o odpowiedniej mocy i za wszystko zapłaciłam gotówką. Wzięłam też ze sklepu fakturę, żeby móc sobie ten zakup wrzucić w koszty. Wyszłam ze sklepu z oświetleniem bardzo zadowolona z udanych zakupów.

Po zamontowaniu nowych lamp w restauracji od razu zapanował klimat, którego oczekiwałam. Zrobiło się przytulniej i klienci szybko to docenili. Stare lampy sprzedałam na portalu aukcyjnym, bo były w dobrym stanie i nawet całkiem sporo na nich udało mi się zarobić.