21 listopada, 2018 Piękno i zdrowie 0

Markowe zegarki od zawsze są przedmiotem pożądania. Stanowią o prestiżu i statusie społecznym, osoby je noszącej. Ze względu na swój unikalny charakter, design i przede wszystkim cenę, można je potraktować jako swego rodzaju biżuterię. Szczególnie wśród mężczyzn, którzy nie mają w zwyczaju nosić bransoletek, czy drogich pierścieni z diamentami. 

Gdzie kupić oryginalny zegarek Rolex? 

oryginalne zegarki rolexEkskluzywne zegarki są bardzo drogie, a ich wartość niejednokrotnie dorównuje średniej klasy samochodom lub nawet drogim domom. Jednak osoby z kręgów biznesowych, czy na przykład znani sportowcy i politycy, mają w zwyczaju podkreślać swój prestiż i image, bardzo drogimi zegarkami. Nie ma się czemu dziwić, to określa nie tylko ich status społeczny, ale automatycznie plasuje w finansowej elicie. Rolex to szwajcarski producent zegarków, który jest znany na całym świecie. Obroty firmy, sięgają trzech miliardów dolarów w skali roku, co umieszcza ją na pierwszym miejscu wśród wszystkich producentów ekskluzywnych marek. Rolex jest znany ze swojej precyzji i prestiżu, ale także z bardzo wysokich cen swoich produktów. Zegarki tej firmy potrafią kosztować nawet kilkaset tysięcy dolarów za sztukę. Na przestrzeni lat, firma wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań, między innymi wodoszczelne koperty, dwie strefy czasowe pokazywane w tym samym momencie, jak i datę na cyferblacie. Na rynku jest dostępnych kilkadziesiąt modeli tych zegarków, z bardzo zróżnicowanymi funkcjami i mechanizmami. Oryginalne zegarki Rolex możemy nabyć w salonie firmowym lub w internetowych sklepach, będących dystrybutorami tej znanej marki. Tylko tam możemy być pewni, że nie kupujemy towaru podrobionego, gdyż otrzymujemy świadectwo autentyczności oraz potwierdzające jego jakość certyfikaty. Rolex to marka, która niesie ze sobą prestiż, elegancję i styl. Osoby je noszące to z reguły bardzo bogaci ludzie, którzy do swojej pozycji doszli ciężką pracą. 

W dobie internetu trzeba bardzo uważać na podróbki ekskluzywnych towarów. Zegarki Rolex nie są tu wyjątkiem. Aukcje internetowe to wręcz skarbnica falsyfikatów, które kuszą klientów znacznie niższą ceną. Dlatego zegarki Rolex należy kupować tylko w autoryzowanych sklepach oraz salonach firmowych. Dla wygody i bezpieczeństwa możemy to zrobić również przez internet.