26 lipca, 2019 Wyposażenie 0

Poszukując odpowiedniego blatu, nie sposób nie zwrócić uwagi na DEKTON. Jest to ciekawy i wytrzymały materiał, który ma nam bardzo dużo do zaoferowania. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które w swojej kuchni chcą stworzyć wyjątkową przestrzeń. Tego typu blat ma jednorodną powierzchnię i z łatwością wkomponuje się we wnętrza o różnej stylistyce.

DEKTON i jego zalety

dekton nowy sączDEKTON ma ogromną ilość zalet. Jako najważniejszą wymienia się fakt, że ma niesamowicie gładką powierzchnię, a jednak jest odporny na wszelkie uszkodzenia, na które nasz blat narażony jest w wyniku codziennej eksploatacji. Mało tego – DEKTON nadaje się do montażu w kuchniach i grillach, które znajdują się na zewnątrz budynków. Materiał ten z całą pewnością wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania. Tworzywo DEKTON nadaje się także do montażu w łazience. Powierzchnia robocza wykonana z tworzywa DEKTON to tak naprawdę połączenie kilku surowców naturalnych – szkła, kwarcu, a także porcelany. To właśnie dzięki takiemy połączeniu zyskujemy nie tylko ciekawy wygląd, ale także ogromną wytrzymałość. Wszystko to powstaje dzięki najnowocześniejszym technologiom XXI wieku. Tworzywo DEKTON daje nam możliwość wyprodukowania płyty o różnych wymiarach. Tak naprawdę nie ma tutaj ograniczenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć blat o każdym kształcie i wielkości, a całość będzie miała tylko jeden element. Płyta taka jest niesamowicie łatwa do utrzymania w czystości. To dlatego, że ma ona zerową porowatość i nie absorbuje płynów. DEKTON wygląda na bardzo solidny materiał, jednak mimo to jest bardzo lekki. Jest on lżejszy od granitu, a swoją twardością znacznie go przewyższa. Jeśli chcemy zamówić płytę DEKTON Nowy Sącz jest miejscowością, w której na pewno to zrobimy.

Jeśli poszukujemy blatu na wymiar do naszej kuchni, DEKTON może okazać się najlepszą z możliwych propozycji. Swoimi właściwościami przewyższa inne materiały i daje nam dużo możliwości. Na pewno jest dużo lepszą opcją niż granit. Także jego trwałość jest dużo większa.