29 września, 2018 Sport i Fitness 0

W dzieciństwie moją ulubioną porą roku, była zima. W sumie to do dziś jest moją ulubioną porą roku. Lubię ją nie tylko ze względu, że gdzieś po drodze są Święta Bożego Narodzenia, ale i zwyczajnie uwielbiam patrzeć na spadające płatki śniegu. Owszem, czasem pogoda jest straszna, ale i latem nie zawsze jest tak pięknie jakbyśmy chcieli. Mrozy,wiatry, śnieg nie są mi zupełnie straszne.

Na stoku z modnymi goglami snowboardowymi

gogle snowboardowePewnego razu, kiedy byłam jeszcze małym brzdącem , tato zaproponował mi, że kupi mi deskę snowboardową. Pokazał mi świetną różową deskę, no i zakochałam się w niej. Nie do końca byłam świadoma o co w sumie w tym chodzi. Deska snowboardowa zakupiona, to przyszedł czas na resztę sprzętu. Musieliśmy kupić wszystko co było mi potrzebne na stok, ponieważ moja przygoda z tym zimowym sportem się zaczynała. Kaski, kurtki pełno kolorów i wzorów, ale moją uwagę przyciągnęły gogle snowboardowe. Były świetne, błyszczące szkiełka zrobiły na mnie wrażenie. Chodziłam za tatą krok w krok, aby chociaż poszedł zobaczyć te cudne gogle snowboardowe, bo niestety od samego początku twierdził, że zainteresujemy się nimi później. Jednak, gdybyśmy ich nie kupili mój pierwszy raz na stoku mógłby wyglądać słabo. Śnieg i mocne słońce na stoku wręcz rażą po oczach wszystkich pasjonatów sportów zimowych. Po dłuższych przemyśleniach taty i konsultacjach w sklepie, stwierdził, że jednak te gogle snowboardowe się przydadzą, a ja byłam strasznie ucieszona, że mam taki fajny sprzęt. Od tego momentu trochę urosłam, ale dalej lubię wybierać w nietypowych goglach snowboardowych. Kolorowe, wzorzyste, muszą mieć po prostu to coś i oczywiście pasować do reszty sprzętu. Jazda na snowboardzie daje mi wiele radości, zawsze cieszę się,że mogę podziwiać góry pokryte śniegiem. W okresie letnim okulary przeciwsłoneczne i gogle snowboardowe w sezonie zimowym to dla mnie dodatek bez którego się nie ruszę, są po prostu niezbędne. Gdyby nie one trudno było by podziwiać widoki i jeździć na snowboardzie nie robiąc nikomu krzywdy. Każdy element naszego sprzętu sportowego zapewnia bezpieczeństwo nie tylko nam, ale i innym .

Sporty zimowe są cudowne, nie tylko dla miłośników śniegu, mrozu. Narty, snowboard to takie aktywności, które zapewniają nam lekką przygodę. Wybór trasy na stoku, ciągłe doszkalanie się w tym temacie jest niezwykle przyjemne, ale i motywujące.