17 listopada, 2018 Dom i wnętrze 0

W firmie zatrudniałam dwie koleżanki. Obie były doświadczonymi księgowymi i dzięki temu nie potrzebowałam więcej ludzi do pracy. Działalność dopiero co zaczynałam i chciałam też zaoszczędzić na kosztach prowadzenia działalności. Klienci na szczęście szybko się znaleźli i dzięki temu od początku osiągałam interesujące mnie dochody w firmie. 

Biuro z dystrybutorem wody dla pracowników

dystrybutory wody do biurBiuro wynajmowałam w budynku, w którym mieściło się wiele innych firm. Siedzibę miałam na ostatnim piętrze, bo właśnie tam było dostępne wolne biuro o interesującym mnie metrażu. W okresie letnim było dość gorąco, ale zamontowana była klimatyzacja, więc nie było źle. Z domu przynosiłam wodę, której piłam w tym czasie bardzo dużo, ale wpadłam na genialny pomysł. Dostępne były typowe dystrybutory wody do biur i taki postanowiłam zamówić, żeby podwyższyć komfort pracy. Noszenie wody każdego dnia nie było wygodne a na dodatek jak stała butelka na biurku, to woda szybko robiła się ciepła. Z dystrybutora mogłam nalać sobie świeżej i zimnej wody. Od właściciela budynku dowiedziałam się od kogo zamawiał dystrybutory wody, które były dostępne we wszystkich biurach. Skontaktowałam się z tą firmą i zamówiłam dystrybutor do swojego biura. Jeden był wystarczający, bo pracowały w biurze tylko trzy osoby. Od tej samej firmy zamówiłam pięciolitrowe butle z wodą mineralną, które należało umieścić w dystrybutorze. Pracownik, który przywiózł dystrybutor od razu go zamontował we wskazanym przeze mnie miejscu i od razu sprawdził, czy wszystko działało należycie. Mogłam cieszyć się stałym dostępem do ciepłej i zimnej wody. Kawę rozpuszczalną nawet zalewałam gorącą wodą z dystrybutora, ponieważ dzięki temu mogłam zaoszczędzić sporo czasu. Z urządzenia wszystkie korzystałyśmy przez cały czas i byłyśmy z niego zadowolone. Woda zawsze była świeża i bardzo smaczna. Znowu piłam jej duże ilości w ciągu dnia.

Lokalizacja zdecydowanie mi odpowiadała i podpisałam z właścicielem budynku umowę wynajmu na kolejnych pięć lat. Wielu przedsiębiorców, którzy pracowali w tym budynku zaczęło ze mną współpracować. Oferowałam w końcu usługi na wysokim poziomie a cena była bardzo atrakcyjna. Każdy chciał zaoszczędzić a ja dawałam ludziom taką możliwość. Wiodło mi się świetnie.