4 grudnia, 2019 Remont 0

Brat poprosił mnie o pomoc. Jestem architektem wnętrz a mój narzeczony jest inżynierem. Brat z Marysią od dłuższego czasu myśleli o budowie domu i poprosili nas o pomoc. Mieli kupioną ziemię ale zupełnie nie wiedzieli jak zaprojektować dom. Nie chcieli korzystać z obcych osób i poprosili nas o pomoc. Oczywiście bardzo się z tego faktu ucieszyliśmy. Zależało nam żeby zrobić dla nich najlepszy projekt. Pojechaliśmy z nimi na działkę i zobaczyliśmy jak ona wygląda.

Zakupione okna zrobiły na nas wrażenie

plastikowe okna bydgoszcz - tanioPowiedzieli nam mniej więcej czego oczekują i jakie mają pomysły. Postanowiliśmy przygotować dla nich kilka projektów żeby mogli zobaczyć jak domy mogłyby wyglądać biorąc pod uwagę wszystkie ich pomysły. Nasze projekty spodobały się i wybrali jeden, który najbardziej ich przekonał. Postanowiliśmy zaangażować się z narzeczonym w budowę tego domu. Poleciliśmy dobrą sprawdzoną ekipę, z którą często współpracujemy. Mamy do nich zaufanie i możemy ich śmiało polecać. Poza tym znają się na wszystkim i bardzo dobrze montują okna i nie tylko. Niektóre ekipy remontowe nie chcą tego robić a to jest dodatkowy koszt wówczas dla klienta, żeby zaangażować dodatkową ekipę, która zamontuje okna. Plastikowe okna Bydgoszcz – tanio kupili w sklepie w centrum miasta. Dobrze się złożyło bo załapali się na promocje związane z wyprzedażą roczną. Sporo zaoszczędzili a okna, które kupili były bardzo dobrej jakości. Spełniały wszystkie wymagania. Były szare więc idealnie będą pasować do ich domu. Cieszyłam się, że mojemu bratu tak dobrze się układa. Dobrali się fajnie z Marysią, dobrze zarabiają a ich dom będzie najpiękniejszy w okolicy. Mój narzeczony jest najlepszym inżynierem jakiego znam a ja dopilnuję żeby dom był pięknie urządzony.

Okna, które zostały zakupione będą wpuszczać dużo światłą do środka dzięki czemu dom będzie jasny i przestronny i będzie wydawał się jeszcze większy niż w rzeczywistości. Nie mogłam uwierzyć, że na prawdę udało im się tak dużo zaoszczędzić kupując okna plastikowe trzyszybowe, które były najlepsze obecnie na rynku. Okna te wpływały na utrzymywanie się ciepłej temperatury w domach, mieszkaniach zimą. warto było je kupować bo na prawdę dobrze spełniały swoją funkcję. Dom został zbudowany bardzo dobrze, pięknie się prezentował. Brat  z Marysią byli z niego zadowoleni.