21 października, 2020 Gadżety reklamowe 0

Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale także uprzyjemnia czas. Właśnie dlatego tak wielu ludzi słucha muzyki w różnych momentach swojego życia. Bardzo często jest to podczas jazdy samochodem. Niestety nie każdy samochód posiada radio do którego możemy podpiąć telefon. Na szczęście nawet i na to jest niezawodny sposób.

Transmitery wpinane w gniazdo zapalniczki

transmiter FMMuzyka uprzyjemnia czas, to prawda, ale pod jednym warunkiem, a mianowicie tylko wtedy gdy słuchamy swoich ulubionych piosenek. Niestety stacje radiowe nie zawsze nas rozpieszczają. Jeśli nasz samochód nie posiada radia, które pozwala nam na połączenie z telefonem lub wpięcie nośnika danych ze swoją playlistą, to musimy kupić transmiter FM. Transmiter to urządzenie, które pozwala nam połączyć telefon z radiem, więc możemy odtwarzać muzykę z telefonu lub nawet prosto z internetu. Podłączenie takiego transmitera do samochodu jest dziecinnie proste, a mianowicie wystarczy włożyć go do gniazda zapalniczki i ustawić na nim jakąś częstotliwość, następnie ustalamy tę samą częstotliwość na radiu i gotowe. Warto wybrać taką częstotliwość, której nie ma żadna stacja radiowa, w ten sposób unikniemy zakłóceń. Jeśli transmiter jest już podłączony to wystarczy sparować go z telefonem. Robimy to przy pomocy bluetooth. W ten sposób możemy słuchać muzyki jakiej tylko chcemy i kiedy chcemy. Transmiter włącza się automatycznie za każdym razem gdy przekręcimy zapłon w samochodzie.

Wyżej opisane urządzenie możemy kupić już za kilkadziesiąt złotych. Najtańsze modele są dostępne za kwotę około czterdziestu złotych. Zakupu możemy dokonać za pośrednictwem internetu. W stacjonarnych sklepach z elektroniką, a także na niektórych stacjach benzynowych. Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi.