12 lipca, 2021 Ochrona osób i mienia 0

Założyłyśmy z przyjaciółką prywatne przedszkole. Z początku było to małe kameralne przedszkole, do którego uczęszczało jedynie kilkoro dzieci. Z czasem rodzice dopytywali czy mogą zapisać kolejne dzieci i w ten sposób wynajęłyśmy drugi większy lokal, do którego się przenieśliśmy. Zatrudniłam jeszcze kilka opiekunek i mogłyśmy otworzyć więcej grup.

Firma oferująca w Warszawie systemy DSO

systemy DSO w warszawieWraz ze zmianą lokalu na większy, chciałam zapewnić w placówce jak największe bezpieczeństwo. Dlatego postanowiłyśmy zainwestować w systemy alarmowe. Chciałyśmy uniknąć sytuacji, że ktoś mógłby nam się włamać albo coś zdewastować. Było to dla nas ważne, bo w nowy budynek zainwestowałyśmy dużo pieniędzy. Firma, która zakładała nam alarm zaproponowała, abyśmy skusiły się na systemy DSO w Warszawie jest to najlepsza z możliwych firm. Dzięki dźwiękowym systemom ostrzegawczym bez problemu można nagłośnić komunikat ostrzegawczy, np. na temat ewakuacji budynku ze względu na pożar. Jest to istotne w przypadkach placówek, w których jest dużo osób. Dla mnie bezpieczeństwo moich podopiecznych jest najważniejsze, więc od razu uznałam, że jest to bardzo dobry pomysł. Są one połączone z systemami pożarowymi, dzięki czemu komunikat do systemu jest natychmiastowy, pozwala to na szybką reakcję. Firma zajmuje się kompleksową usługą, tak naprawdę od momentu stworzenia projektu, gdzie takie nagłośnienia poprowadzić, po montaż aparatów. Dodatkowo jest darmowe szkolenie dla pracowników ze sposobu działania systemu. Dla mnie jako dla dyrektorki przedszkola, jest to ważne, bo rodzice dzięki mojemu podejściu łatwiej mi ufają i mają poczucie, że pozostawiają swoje dzieci w dobrych rękach. A jak wiadomo, dla każdego rodzica to dzieci są najcenniejszym ich skarbem. Nawet ostatnio zostałam pochwalona, że w naszym mieście jesteśmy jedyną taką placówką, która ma taki system.

Kilkoro przedstawicieli innych przedszkoli już do mnie dzwoniło i szukało namiarów na firmę, która dla nas to wykonywała. Oczywiście, bez problemu podałam namiary dalej, bo uważam, że powinno być to bardziej nagłośnione, że takie systemy istnieją. A firma jest sprawdzona i naprawdę polecam, a ja gdyby nie firma od alarmów, to bym do tej pory żyła w nieświadomości, że coś takiego istnieje.