18 września, 2019 Usługi 0

 

Jeśli szukamy oryginalnego i taniego gadżetu reklamowego, tradycyjne krówki sprawdzą się najlepiej jako wizytówka firmy. Przedsiębiorstwa produkujące słodycze dla potrzeb marketingowych, zapewniają usługi projektowania opakowań i dostawę dowolnej ilości. Wybór etykiet jest prawie nieograniczony. Wystarczy, że wraz z zamówieniem prześlemy logo firmy. W krótkim czasie dostaniemy warianty projektów opakowań.

Gdzie zamówić najlepsze firmowe krówki?

najlepsze krówki firmoweNa rynku działają specjalistyczne przedsiębiorstwa, zajmujące się wyłącznie sprzedażą krówek na różne okazje. Najlepsze krówki firmowe dostaniemy właśnie u takich producentów. Pomogą nam w doborze opakowania i zapewnia szybką dostawę. Procedury zamawiania są proste. Krówki posiadają tradycyjny kształt i niezmienną recepturę. Są lubiane przez dzieci i dorosłych, co sprawia, ze stały się ulubionym elementem promocji i akcji marketingowych. Sprawdzą się jako dodatek do biura, którym powitamy klientów. Oryginalne, dedykowane opakowanie wyróżni naszą firmę i zapadnie w pamięć kontrahentom. Jeden kilogram krówek zawiera około 50-60 sztuk. Zatem na akcję promocyjną potrzebować będziemy większe ilości. Zakup hurtowy oznacza, ze cena będzie proporcjonalnie niska. Koszt kilograma wynosi około trzydziestu złotych. W tym pakiecie dostajemy specjalnie dla nas zaprojektowane logo – etykietę, która sprawi, ze nasze krówki będą najlepsze. Dostępne są również upominki firmowe, dostępne w postaci eleganckich, tekturowych kuferków z krówkami. Na kuferku zmieści się znacznie więcej informacji dotyczących firmy: adres, telefon kontaktowy, strona www. Takie kuferki mogą zawierać od kilku do kilkunastu krówek, w zależności od wybranej pojemności. Najlepsze krówki firmowe możemy rozdawać w eleganckich koszach podczas promocji i targów. Doskonale sprawdzają się podczas otwarcia sklepu, salonu firmowego albo agencji.

Wybór krówek firmowych jest duży. Producenci i dostawcy, oferują usługi projektowania etykiet wliczone w cenę zakupu krówek. Przy większych ilościach możemy liczyć na upusty. Krówki sprzedawane są luzem, na kilogramy, bądź w eleganckich kuferkach zawierających szczegółowe dane firmy. Są smacznym, popularnym gadżetem reklamowym, uwielbianym przez klientów w różnym wieku. Można je długo przechowywać.