21 grudnia, 2018 Usługi 0

 

Kraków jest miastem położnym w województwie małopolskim w południowej części Polski. Zachwyca pięknymi zabytkami, przyciąga tłumy turystów oraz studentów. Przemierzając ulicę tego miasta możemy zauważyć wielokulturowość. Kraków oferuje również szereg kwater pracowniczych o wysokim standardzie.

Atuty kwater pracowniczych

kwatery pracownicze krakówPlanując pracę poza miejscem zamieszkania warto pomyśleć o dogodnym noclegu. Idealnym rozwiązaniem będą kwatery pracownicze Kraków oferuje szereg tego typu kwater w każdej części miasta. Zwykle kwatery znajdują się w piętrowych budynkach. Na parterze znajduje się ogromny hol, rejestracja czynna całą dobę oraz restauracja czynna od szóstej rano do dwudziestej czwartej. Dzięki temu pracownicy mogą zjeść smaczne domowe jedzenie za niewielką cenę. Na piętrze znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz pięcioosobowe. Każdy z pokoi wyposażany jest w łóżka z wygodnym materacem, stolik z lampką nocną, małą lodówkę, pojemną szafę oraz telewizor. Dzięki temu każdy z pracowników może odpocząć do pracy, przechować rzeczy osobiste, żywność oraz miło spędzić czas w przytulnym otoczeniu. Do każdego z pokoi przynależy mała przestronna łazienka w której znajduje się prysznic, ubikacja, pralka oraz duży grzejnik. Jeżeli ktoś chce wyprać i wysuszyć odzież to nie ma najmniejszego problemu. Pokoje zamykane są na klucz. Doba kosztuje niewiele. Ogromnym atutem jest również brak konieczności wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jak powszechnie wiadomo kwatery pracownicze dostępne w Krakowie gwarantują wysokie standardy mieszkaniowe. Są umieszczone praktycznie w każdej części miasta oraz kuszą swoją atrakcyjnie niską ceną. Nie wymagają wcześniejszej rezerwacji i zyskują coraz większą popularność wśród pracowników małych i większych firm.