5 stycznia, 2019 Sport i Rekreacja 0

Jeżeli interesują nas dobre, ale jednocześnie nieco tańsze rowery, najlepiej zorientować się w ofercie polskich producentów. Jednym z przodujących producentów, zresztą od lat, jest firma Romet. Produkuje rowery każdego typu, ale szczególną ofertę stanowią rowery górskie. 

Rower górski od Rometu 

rowery górskie rometJeżeli planujemy zakup roweru, trzeba sobie zdawać sprawę, że musi być on optymalnie dobrany. Nie tylko do naszego wzrostu, ale również wagi. Rowery górskie to jednoślady, które są najczęściej kupowane, głównie ze względu na swoją uniwersalność. Na czym ona polega? Oczywiście na fakcie, że nadaje się on zarówno na długie wyprawy w ciężkim terenie, jak i przejażdżki po mieście. Rowery górskie Romet są godne polecenia zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Tak mężczyznom, jak i kobietom. W ofercie firmy Romet każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie w szerokiej i zróżnicowanej ofercie rowerów górskich. Najtańsze modele górskich Rometów, to koszt niewiele ponad tysiąc złotych, jednak najdroższy to już kwota rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Rowery Romet możemy nabyć w firmowym salonie lub firmowym sklepie internetowym – z którego korzysta zdecydowana większość klientów. Rowery górskie cechuje też bardzo solidna, a zarazem lekka konstrukcja ramy, co sprawia, że amatorzy szybkiej, terenowej jazdy na „góralu”, mogą znacznie lepiej kontrolować swój jednoślad. Jeżeli dokonujemy zakupu w sklepie internetowym warto zapoznać się też z ofertą akcesoriów firmowych, jak światła, pompki, bidony, etc.

Firma Romet jest obecna na polskim rynku od dekad. W tym czasie zdobyła doświadczenie, renomę, zaufanie oraz wielką grupę fanów marki, która nie odwróciła się nawet w trudnym, dla firmy, momencie. Dziś po przestoju nie ma śladu, a Romet wrócił na szczyt.