23 listopada, 2018 Zdrowie i dieta 0

Zaczęła się jesień a wraz z nią nowe trendy jesienno zimowe w modzie. W tym roku na wszystkich wybiegach królują żywe, ciepłe kolory. Jesień zapowiada się naprawdę barwnie. Również w świecie wizażu. Jesienny makijaż musi być wyraźny, ale z zachowaniem umiaru. Główną rolę mają pełnić usta. Jest to pewna odmiana w stosunku do lat ubiegłych, kiedy to najmocniej podkreślało się oczy.

Matowe usta hitem tego sezonu

matowa pomadka w płynieRozpoczęty niedawno sezon jesienno- zimowy jak chodzi o trendy zapowiada się bardzo kolorowo. W modzie są ciepłe tkaniny w odcieniach głębokiej czerwieni, żółci, brązów i zieleni. Kolorystyka mocno nawiązuje więc do pory roku. Podobne barwy królują również w świecie makijażu. Make up na co dzień, według sugestii światowych stylistów, ma być wyraźny, ale zarazem stonowany. Tym, co obecnie najbardziej się podkreśla są usta. W ubiegłych latach to oczy pełniły główną rolę. Teraz akcent został przeniesiony na dolną partię twarzy. Hitem tego sezonu jest matowa pomadka w płynie w wyrazistych kolorach, która ma podkreślać kształt ust i mocno rzucać się w oczy. W zależności od typu urody, na co dzień polecane są różne odcienie brązów i stonowanego różu. Na większe okazję można mocniej poszaleć. Na rynku istnieje ogromna paleta barw począwszy od krzykliwych czerwieni, przez ponadczasową fuksję, aż po odcienie ciemnego fioletu. Najważniejsze jest to, że usta mają się nie błyszczeć. Zarówno jak chodzi o ubrania, jak i o makijaż, w tym sezonie króluje mat. To kolor ma wychodzić na pierwszy plan. Matowe pomadki w płynie ledwo pojawiły się na rynku, a już zyskały wielkie uznanie ze strony kobiet. Panie doceniają ich konsystencję i to, że taka pomadka zazwyczaj nie wysusza ust. Oczywiście bardzo dużo zależy od marki kosmetyku. Ofert jest tak dużo, że każda kobieta jest w stanie wybrać coś dla siebie, zarówno pod kątem konsystencji, jak i koloru oraz ceny.

Jak chodzi o trendy jesienno- zimowe, to główną role gra w nich tym roku kolor. Zarówno w przypadku ubrań, jak i w przypadku makijażu, dominują ciepłe barwy. Jak chodzi o kosmetykę kolorową, to bezprzecznym numerem jeden jest pomadka matowa w płynie, którą nakłada się pędzelkiem. Opakowanie z wyglądu przypomina błyszczyk, jednak nie ma z nim nic wspólnego. Na ustach króluje mat.