29 października, 2020 Wygląd / Uroda 0

Mój mąż nie lubił chodzić na zakupy, a ja to uwielbiałam. Za każdym razem gdy odwiedzałam galerie handlowe, starałam się kupić też coś dla niego. Bardzo nie lubił, gdy przynosiłam coś dla niego, no ale też przecież musiał mieć coś nowego, bo wszystkie jego ciuchy były już bardzo poniszczone.

Nowoczesne dresy moro

męskie dresy moro z rozcięciemPróbowałam kilka razy namówić mojego faceta na wspólne zakupy, żeby sam sobie coś wybrała, ale on uważał, że w tych sklepach są ciuchy niewarte swojej ceny i do tego są brzydkie. Nigdy nic mu się nie podobało. Nie miałam na to wpływu, więc wolałam odpuścić i sama coś dla niego szukać, tak jak  zawsze. Weszłam do jednego z tańszych sklepów. Nie sądziłam, że znajdę tam coś ładnego, a jednak się myliłam. Na wieszaku wisiały piękne męskie dresy moro z rozcięciem. Nie wiedziałam, że teraz takie coś się nosi. Rozdarte nogawki były w tych czasach modne, a połączenie dziur z dresami to był bardzo super pomysł. Dotknęłam materiału i  był on naprawdę przyjemny. Spojrzałam na cenę i nie mogłam uwierzyć. Te spodnie były naprawdę tanie. Wzięłam rozmiar mojego męża i poszłam do kasy. Po powrocie do domu od razu pokazałam je mężowi, myślałam, że skończy się jak zawsze, że mu się nie spodoba, ale się myliłam. Zapytał za ile je kupiłam i gdy usłyszał cenę to był bardzo zdziwiony i pierwszy raz powiedział, że spodnie są wartę swojej ceny. Od razu założył je na siebie i uznał, że naprawdę są wygodne. Chciał ich więcej. Od razu zrobił sobie w nich zdjęcie i wysłał znajomym. Każdy myślał, że on sam zrobił sobie te rozdarcia. Naprawdę uważam, że to połączenie to bardzo dobry pomysł. Dresy teraz wyglądają ciekawiej i przyciągają do siebie więcej klientów. Teraz mnóstwo ludzi będzie chodziło w takich spodniach. Są one naprawdę idealne na wyjście ze znajomymi, czy na piknik rodziny. Nawet na rower się nadają, bo nie ograniczają możliwości poruszania się. Można w nich robić dosłownie wszystko. Te rozcięcia powodują, że spodnie wydają się nowoczesne, a teraz wiele ludzi chcę tak wyglądać.

Bardzo się cieszę, że natrafiłam na te dresy. Mój mąż pierwszy raz od długiego czasu był tak bardzo zadowolony z mojego wyboru. Przeprosił mnie za wszystkie akcje i obiecał, że następnym razem pójdzie ze mną na zakupy. Bardzo się ucieszyłam. Może wprowadzą zaraz taki model damskich dresów. Bardzo bym chciała mieć takie w swojej szafie.