5 października, 2018 Fotografia i zdjęcia 0

 

Kiedy urodziło się moje pierwsze dziecko, stało się automatycznie moim oczkiem w głowie i nie widziałam niczego poza nim. Tak bardzo się cieszyłam, że wszystko się udało, poród przebiegł bez żadnych problemów. Na świat przyszła zdrowa i śliczna dziewczynka. Od tej pory w moim życiu wszystko się zmieniło i zaczęłam mieć inne priorytety niż dotychczas.

Wspaniałe sesje niemowlęce

pamiątkowa sesja noworodkowa - ŚląskWiedziałam, że muszę spędzać z nią jak najwięcej czasu, ponieważ dzieci bardzo szybko rosły i nawet nie zauważa się kiedy upływa czas. Pomyślałam, że koniecznością będzie pamiątkowa sesja noworodkowa – Śląsk tutaj przodował, ponieważ można było porządne studia fotograficzne. Zdecydowałam się na sesję, w której pani fotograf oferowała ciekawe propozycje zdjęć. Miała też niezbędne wyposażenie i różne rekwizyty. Jak zobaczyłam piękne białe skrzydełka, to wiedziałam, że również chciałabym, żeby moja córka miała zdjęcia w podobnym stylu. Zadzwoniłam do pani fotograf i umówiłam się na jak najbliższy termin. Dowiedziałam się, że jeżeli chodzi o sesje z udziałem noworodków, to trzeba się spieszyć, ponieważ tylko przez kilka pierwszych tygodni cały czas praktycznie śpią. Można pozwolić sobie na różne aranżacje, dziecku nie będzie nic przeszkadzało. Później maluchy robią się bardzie ruchliwe i nie chcą już tyle spać. Dlatego umówiłyśmy się jeszcze w tym tygodniu. Miałam szczęście, bo akurat ktoś zrezygnował. Odpowiednio ciepło ubrałam malucha i pojechaliśmy. W studio było bardzo ciepło i zauważyłam, że jest ładnie wyposażone. Od razu przywitała mnie miła pani i poprosiła o wybór rekwizytów do sesji. Myślałam cały czas o skrzydełkach aniołka, jednak gdy zobaczyłam strój biedronki, stwierdziłam, że jednak takie zdjęcia bym wolała. Córka wyglądała przeuroczo. Sesja była prowadzona w świetnej atmosferze.

Moje dziecko faktycznie przez cały czas trwania sesji smacznie spało. Nie przeszkadzały jej nawet nasze rozmowy i śmiech. Była bardzo grzeczna, co pozwoliło nam na zrobienie dużej ilości świetnych jakościowo zdjęć. W trakcie sesji przebrałyśmy ją jeszcze w inny strój, żeby było większe urozmaicenie i by babcie miały później w czym wybierać. Byłam zachwycona efektami sesji, każde zdjęcie było tak urocze, że zrobiłam dla nich specjalny pamiątkowy album.