25 października, 2018 Zakupy i sklepy 0

Z racji tego, że wielkimi krokami zbliżały się urodziny mojej dziewczyny, zacząłem powoli rozglądać się za idealnym prezentem urodzinowym dla wybranki mojego serca. Wiedziałem jednak, że nie będzie to łatwe zadanie, moja partnerka posiadała bowiem wyjątkowy gust, w który ciężko było się wstrzelić. Magdzie zawsze podobała się zwłaszcza bardzo unikatowa, nieoczywista biżuteria, którą można było dowolnie personalizować. Chcąc sprostać jej oczekiwaniom, rozpocząłem poszukiwania idealnej błyskotki, która spodobałby się mojej partnerce. 

Bransoletka srebrna, którą można zaprojektować wedle uznania

nomination - bransoletki srebrneNie ukrywam, że poszukiwania idealnego prezentu nie były z początku łatwe. Przeglądnąłem bardzo dużo stron, które oferowały różnego rodzaju biżuterię, do której jednak zawsze nie byłem do końca przekonany. Pewnego dnia zwierzyłem się ze swojego problemu siostrze, która poradziła mi zapoznać się z produktami sklepu Nomination. Okazało się, że jest to ceniona, Włoska marka, która zajmuje się produkcją biżuterii najwyższej jakości, którą można dowolnie personalizować. Będąc już w domu, zapoznałem się z ofertą sklepu  Nomination – bransoletki srebrne szczególnie zwróciły wówczas moją uwagę. Okazało się bowiem, że bransoletki te składają się z kilku elementów, które można łączyć ze sobą w dowolnych kombinacjach, wedle własnego uznania. Podstawowym produktem bazowym jest wówczas gruba, elastyczna bransoleta wykonana w całości ze stali szlachetnej. Do bransolety tej można przytwierdzać różnorodne zawieszki, które występują w różnych kształtach oraz posiadają różnorodne zdobienia. Postanowiłem więc skompletować dla dziewczyny zaprojektowaną przeze mnie bransoletkę, która składała się z dużego łańcucha praz sześciu srebrnych zawieszek. Dodatkowo trzy z wybranych przeze mnie zawieszek zawierały ozdobne zdobienia: piękne wzory kwiatowe, które dodatkowo okraszone były jeszcze kamieniami szlachetnymi. 

Skomponowana przeze mnie bransoletka zachwyciła moją dziewczynę, która pochwaliła mój gust. Byłem więc niezmiernie szczęśliwy, że udało mi się sprostać jej wysokim wymaganiom i sprezentować jej biżuterię, która autentycznie jej się podoba. Kiedy poinformowałem Magdę o tym, że może ona dowolnie kompletować zawieszki wedle własnego uznania, moja partnerka jeszcze tego samego dnia zdecydowała się zamówić dwie dodatkowe zawieszki, które bardzo jej się spodobały. Biżuterię tą można więc było dowolnie komponować, dzięki temu każdego dnia wyglądała ona nieco inaczej.