17 stycznia, 2021 Usługi 0

Zdecydowaliśmy się z mężem na mały remont w naszej sypialni. Kupiliśmy sobie nowe łóżko i kilka dodatków ale nie za bardzo wiedzieliśmy co mamy zrobić ze ścianami. Ja byłam za malowaniem i może jakąś tapetą ale mąż nie do końca był przekonany. Kiedy skończyłam szybciej pracę podjechałam do kiosku i kupiłam kilka różnych czasopism, w których można znaleźć różne inspiracje. Znaleźliśmy sporo ciekawych pomysłów i mieliśmy dzięki temu więcej możliwości, które można było wykorzystać w naszej sypialnie. Ostatecznie zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy mojej znajomej, która zajmuje się dekorowaniem wnętrz.

Zdecydowaliśmy się kupić kasetony

kasetonyZ Oliwią znamy się od wielu lat., Ona zawsze oferowała mi swoją pomoc ale kiedy wprowadzaliśmy się do mieszkania było urządzone więc nie musieliśmy nic w nim zmieniać. Z czasem zdecydowaliśmy się na mały remont i wówczas jej pomoc była nam potrzebna. Podpytałam się Oliwii o kasetony, które spodobały nam się w jednej z gazet. Oliwia od dłuższego czasu pracuje jako dekoratorka wnętrz i ma na swoim koncie wiele różnych projektów. Ma spore doświadczenie i wiedziałam, że na pewno doradzi nam coś fajnego co będzie idealnie pasować do naszego wnętrza. Oliwia powiedziała, ze kasetony w ostatnim czasie są bardzo modne i coraz więcej osób się na nie decyduje. Można kupić kasetony w różnych sklepach stacjonarnych jak i też w sklepach internetowych. Kasetony mogą mieć różne faktury jak i kolory. Każdy klient na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zdecydowaliśmy się poszukać odpowiedniego wzoru dla nas. Nawet nie sądziłam, że jest ich aż tak dużo. Długo nie mogliśmy się zdecydować i wówczas Oliwia zaproponowała na jeden z klasycznych wzorów ale w szarym kolorze. Idealnie pasowałyby do naszego wnętrza.

Zdecydowaliśmy się kupić granatowe zasłony i mieliśmy czarne dodatki więc szary kolor na jednej ścianie za naszym łóżkiem będzie wyglądał nowocześnie a zarazem przytulnie. Kasetony łatwo się montuje. Wystarczy ścianę wyczyścić i można od razu kasetony przyklejać na klej. Dobrze się trzymają i dzięki nim można ukryć nierówności, które są na ścianie. Poza tym kasetony wyciszają pomieszczenie i nawet ocieplają je. Kasetony zostały zamontowane sprawnie przez mojego męża i nasza sypialnia prezentowała się bardzo elegancko.