20 października, 2018 Kosmetyka samochodowa 0

 

Nie ma rzeczy niezniszczalnych. Po pewnym czasie nawet z pozoru najwytrzymalsze urządzenia tracą swój dawny blask i aby przywrócić im pierwotny wygląd, musimy poddać je renowacji. Najbardziej niszczą się urządzenie, które są często używane. W samochodach wymianie nie podlegają tylko i wyłączenie części eksploatacyjne, ale też reszta podzespołów samochodu. Poszczególne elementy naszego auta, możemy albo wymienić na nowe, albo poddać je renowacji. W większości przypadków renowacja jest lepszym rozwiązaniem.

Proces renowacji lampy samochodowej

renowacja lamp w SzczecinieNadgryzione zębem czasu lampy naszego samochodu nie wyglądają już tak dobrze jak w momencie, gdy nasz samochód wyjechał fabryki, również nie świecą już tak jak to robiły kiedyś. Wymiana ich na nowe jest bardzo kosztowna, a znalezienie oryginalnych lamp jest bardzo trudne. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest oddanie lamp do renowacji. Jeśli chcemy, aby renowacja została przeprowadzona w odpowiedni sposób, musimy znaleźć odpowiedniego fachowca. Renowacja lamp w Szczecinie jest przeprowadzana w bardzo profesjonalny sposób. Proces renowacji rozpoczyna się demontażem lamp z samochodu. Kolejnym krokiem jest rozłożenie lampy na części pierwsze, następnie wszystkie elementy przechodzą szczegółowy przegląd w celu zlokalizowania elementów, które wymagają naprawy. Po wymienia wszystkich zepsutych elementów na nowe przychodzi czas na wypolerowanie klosza, ponieważ z biegiem czasu klosze lamp samochodowych matowieją. Dzięki polerce klosz wygląda jak nowy. Przedostatnim etapem renowacji jest złożenie lampy w jedną całość. Trzeba to zrobić tak, aby klosz był szczelnie dopasowany do obudowy, aby lampa nie parowała. Ostatnim etapem jest ponowny montaż odrestaurowanych lamp w samochodzie. Lampy po takiej renowacji wyglądają jakby były nowe.

Proces renowacyjny zazwyczaj trwa od dwóch do pięciu dni roboczych, w zależności od tego jak dużym zniszczeniom uległa lampa. Koszt takiej renowacji również jest uzależniony od tego ile pracy trzeba włożyć w to, aby lampa wróciła do stanu w jakim była kiedyś, zwykle nie jest to więcej niż pięćdziesiąt złotych od jednej sztuki. Jest to dużo tańsza opcja, niż zakup nowej lampy. Odrestaurowana lampa posłuży nam przez kolejne kilkanaście lat, będąc używana codziennie.