4 grudnia, 2018 Imprezy 0

Mój brat już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranka jest piękną i mądrą kobietą. Studiowali razem i zakochali się w sobie. Są razem już prawie cztery lata i w końcu zdecydowali się sformalizować swój związek, co bardzo cieszy naszych rodziców. Są tradycjonalistami i chcą, żeby brat w końcu założył rodzinę. Już nie mogą się doczekać pierwszych wnuków.

Kraków jest dobrym miejscem na wieczory kawalerskie

wieczór kawalerski krakówJestem jego świadkiem na ślubie. Ciąży na mnie również wiele obowiązków związanych z weselem i ślubem. Pomagam w organizacji całej imprezy. Państwo młodzi sami nie są w stanie zająć się wszystkim. Do moich obowiązków należało też zorganizowanie wieczoru kawalerskiego. Mieszkamy w Krakowie i nie miałem z tym najmniejszego problemu. Jeśli chcemy zorganizować wieczór kawalerski Kraków jest miejscem do tego idealnym. Jest tu mnóstwo klubów i pubów. W sumie na wieczorze bawiliśmy się w siódemkę. Byłem ja, brat i jego najlepsi przyjaciele. Zabawę zaczęliśmy od wizyty w pubie. Przez resztę wieczoru zmienialiśmy miejsca. Pobawiliśmy się w dwóch czy trzech klubach i w środku nocy wróciliśmy do mojego mieszkania. Tam był czas na szczere rozmowy i dobre rady ze strony przyjaciół. Mój brat otrzymał również kilka dość zabawnych prezentów. Niektóre wprawiły go w niemałe zażenowanie. Do rana spożyliśmy już dość sporo alkoholu i w końcu postanowiliśmy położyć się spać. Rana dokuczał mi wielki kac.

Impreza się udała. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i miło spędziliśmy czas. Jestem pewien, że mój brat na długo zapamięta przyjęcie i weźmie sobie do serca rady starszych, żonatych kolegów. Urządziliśmy sobie taki męski wypad. Myślę, że wszyscy tego potrzebowaliśmy, najbardziej mój brat, żeby ostudzić trochę napięte nerwy związane z organizacją ślubu i wesela.