7 lipca, 2020 Biznes i usługi 0

Razem z moim przyszłym mężem postanowiliśmy założyć nowa firmę, która będzie naszym wspólnym obowiązkiem. Tak ją nazwaliśmy z racji tego, że pracujemy zawodową a firmą będziemy się zajmować po godzinach. Celem będzie dorobienie sobie do pensji, chociaż po cichu liczymy na to, że w końcu będziemy w stanie zrezygnować z etatu i zająć się tylko prowadzeniem naszej firmy

Jak poszukiwaliśmy producenta palet epalowych

palety epal producentNasza firma, głownie ze względu na nasze bardzo szerokie zainteresowania meblarskie, miała skupiać się wokół tematu tworzenia mebli. Chcieliśmy wejść na rynek z czymś zupełnie nowym i designerskim, takim stworzonych dla niebagatelnych ludzi. Bardzo szybko wpadliśmy na pomysł tworzenia naszych mebli z palet. Było to o tyle nowatorskie, że nasze meble miały znaleźć swojej zastosowanie wewnątrz domu, a nie w ogrodzie, na tarasie, czy na balkonie. Chociaż te wersje ogrodowe również były w naszych planach, ponieważ nie ma co ukrywać sprzedają się one bardzo dobrze. O ile, ktoś już wcześniej wpadł na tworzenie mebli z palet do salonów, głównie chodzi tutaj o kanapy, sofy, narożniki czy fotele, o tyle  my chcieliśmy pójść o jeden krok dalej. Chodzi tutaj przede wszystkim o wszelkie meble, które będę dedykowane do łazienek, a także do kuchni. Potrzebowaliśmy dobrego dostawcę. W celu znalezienia go wpisałam w wyszukiwarkę internetową następującą frazę – palety epal producent. Bardzo szybko trafiłam na link, który zawiódł mnie na stronę producenta palet, znajdującego się około 20 km od miejsca naszego zamieszkania.

Ostatecznie udało nam się wynegocjować bardzo korzystną umowę ze znalezionym w internecie producentem palet epal. Fajne jest to, że możemy zamawiać u producenta palety o niestandardowych wymiarach – jest to bardzo duże ułatwienie w dalszej produkcji naszych mebli do kuchni i łazienki.