25 listopada, 2018 Fotografia i zdjęcia 0

Śniło mi się dzisiaj, że nasze zdjęcia ze ślubu będą naprawdę piękne. Wiedziałem, że coś w tym musi być. W końcu jest to wydarzenie, do którego przyglądaliśmy się naprawdę przez ostatnie sporo lat i faktycznie zdawałem sobie sprawę z tego, że warto tutaj będzie poczekać na końcowe efekty. Oczywiście jakby można się spodziewać, fotograf na śluby znał się na tym. Po weselu i ślubie praktycznie codziennie do niego dzwoniłem.

Wybór fotografa ślubnego

fotograf na ślub częstochowaChociaż wiem, że masz też swoje rzeczy do roboty, ale po prostu nie mogłem się doczekać tego, co mogę otrzymać. Po długich prośbach z mojej strony fotograf na ślub powiedział mi, że może mi przesłać kilkanaście spośród kilkuset zdjęć, które wykonał, ale to jeszcze muszę chwilę poczekać, gdyż oczywiście wszystkie zdjęcia muszą być dobrze obrobione. Co jak co, ale na to jak najbardziej mogłem się zgodzić. W końcu myślałem, że jeszcze dobre kilkanaście tygodni czekania przede mną, ale bardzo dobrze, że fotograf na ślub wykazuje się naprawdę sporą elastycznością. O ile wiem, to praktycznie każdy mój znajomy, który brał kiedyś ślub i zatrudniał do tego fotografa faktycznie musiał przechodzić przez to samo, co ja. Jeśli szukacie osobę jaką jest fotograf na ślub częstochowa jest dobrą lokalizacją do tego. Czyli po pierwsze musiał poszukać odpowiedniej osoby do takich realizacji, a po drugie sprawdzić, czy w ogóle fotograf na ślub ma odpowiednie kompetencje do wykonywania swojego zawodu. Na pewno was też ten temat interesuje i więc mogę wam powiedzieć, że będziecie bardzo zadowoleni jak się dowiecie, że faktycznie wybrałem pierwszą osobę z brzegu. Może nie było to bardzo rozsądne z mojej strony, ale z drugiej strony nie ma co wymyślać i szukać na siłę osoby do współpracy, a bardziej skorzystać właśnie z możliwości wybrania kogoś kto się na tym zna. Możecie mieć pewność, że fotograf, jak tylko się ogłasza w internecie faktycznie zna się na rzeczy.

Dlatego też wychodziłem z tego założenia, że raczej jak już trafię na jakieś ogłoszenie to będę zadowolony z końcowych efektów. Miałem rację – fotograf sprostał wszystkim zadaniom, jakie miałem dla niego przygotowane. Tak się składa, że sam miałem wizję na taką sesję fotograficzną, więc myślę, że w dość znaczący sposób ułatwić zadanie i sobie i fotografowi. Może dlatego zdjęcia wyszły naprawdę bardzo ciekawe i na pewno oboje jesteśmy z nich zadowoleni.