14 listopada, 2020 Usługi 0

Wielkimi krokami zbliżał się dzień moich dwudziestych urodzin. Chociaż po osiągnięciu pełnoletności kolejne urodziny świętuje się już dużo mniej hucznie, ja jednak zdecydowałam się zrobić przyjęcie z tej okazji. Niedawno wprowadziłam się z mężem do nowego mieszkania, dlatego była dodatkowa okazja, żeby zwołać w tym terminie wszystkich naszych znajomych i przyjaciół. Zamierzałam zrobić duże przyjęcie podczas którego, cały dom będzie wypełniony kolorowymi balonami.

Kupno dużych balonów z helem

duże balony z helem na urodzinyNasze mieszkanie było dosyć duże i kiedy obliczyłam ile balonów będę potrzebowała okazało się, że musiałabym ich kupić strasznie dużo. W związku z tym, miałam nadzieję, że uda mi się gdzieś znaleźć duże balony z helem na urodziny. Moja przyjaciółka poradziła mi, żebym poszukała tego typu produktów w sklepie z domowymi drobiazgami. W jednym z nich, który zresztą znajdował się niedaleko naszego miejsca zamieszkania, można było kupić takie balony i od razu na miejscu napełnić je helem. Udałam się tam, bo kilka osób przekonywało mnie, że można tam dostać takie balony w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. I faktycznie, udało mi się tam znaleźć wiele bardzo fajnie wyglądających baloników. Do wyboru miałam balonu urodzinowe wykonane z gumy lub folii balonowej. Zdecydowałam się na ten drugi rodzaj, ponieważ sprzedawczyni zapewniła mnie, że będą one bardziej wytrzymałe, dłużej zachowają swoją sprężystość oraz będę mieć pewność, że hel nie będzie z nich powoli uchodził. Dzięki temu wszystkiemu balony będą mogły wisieć w mieszkaniu nawet kilka tygodni. Są one również odporne na czynniki atmosferyczne, dlatego można je rozwiesić także przed domem i na pewno nie stracą swoich właściwości. Zdecydowałam się od razu zakupić kilka kolorowych balonów odpowiednich na urodziny. Wybrałam nie tylko te w kształcie literek i cyferek, ale także o różnych, ciekawych kształtach.

Sprzedawczyni od razu napełniła je helem i zapakowała w taki sposób, abym bezproblemowo mogła je przetransportować do domu w samochodzie. W domu nieopatrznie otworzyłam od razu pudełko z którego wszystkie balony poleciały od razu pod sufit. Na szczęście udało mi się je wszystkie szybko złapać i udekorować mieszkanie przed przyjściem gości. Dzięki tej sytuacji miałam pewność, że balony są wysokojakościowe.