13 marca, 2020 Usługi 0

 

Niedługo miałem wyprowadzić się z Krakowa. Przy okazji pakowania się i zbieraniu do przeprowadzi wszystkich moich rzeczy zauważyłem, że nagromadziło mi się sporo śmieci. Były to w większości odpadki, które można było poddać recyklingowi lub ekologicznej utylizacji. Była to między innymi makulatura, trochę elektrośmieci i inne przedmioty o dużych gabarytach. Zdecydowałem, że najlepiej będzie wynająć firmę, która podejmie się jednorazowego wywozu tych odpadków.

Kto w Krakowie odbierze jednorazowo śmieci?

jednorazowy odbiór śmieci w krakowieWiększość firm zajmujących się wywozem śmieci, chciała podpisywać od razu długoterminowe umowy. W większości miejsc przyjmowali takie jednorazowe zlecenia, ale tylko wtedy, gdy sami je dostarczymy. Tymczasem mi zależało na tym, aby ktoś te śmieci ode mnie odebrał. Poszukiwania odpowiedniej firmy wywożącej śmieci rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: jednorazowy odbiór śmieci w Krakowie i zacząłem przeglądać różne oferty. Znalazłem jedną ciekawą ofertę. Firma ta nie podstawiała najpierw koszy na śmieci, tylko od razu po przyjęciu zlecenia zabierała śmieci. Wcześniej musiałem zgłosić jakie śmieci i w jakiej ilości mam do odbioru. Sprawdziłem cennik tej firmy. Ceny były bardzo niskie. Zdecydowałem się skorzystać z oferty tej firmy. Była to profesjonalna i legalna firma, posiadająca wszelkie licencje na wywóz i recykling śmieci, w tym także odpadów niebezpiecznych. Dzięki temu miałem pewność, że moje śmieci zostaną odpowiednio zutylizowane i nie będą się walały, gdzieś po lasach i innych nieodpowiednich do tego miejscach. Zadzwoniłem tam i umówiłem się na odbiór śmieci prosto z pod mojego mieszkania. Wcześniej, zgodnie z tym co powiedziała mi przedstawicielka handlowa firmy, musiałem posegregować moje śmieci na odpowiednie kategorie. Osobno makulatura, osobno elektrośmieci, osobno szkło w tym białe i kolorowe.

Byłem bardzo zadowolony z tej firmy odbierającej śmieci. Byli bardzo profesjonalni i fachowi. Przyjechali o umówionej godzinie. Pracownicy szybko spakowali do odpowiednich kontenerów śmieci. Na wszystko spisaliśmy umowę, także mam dowód na to, że poddałem śmieci utylizacji w sposób legalny. Firma ma bardzo bogatą ofertę, oferuje i jednorazowy odbiór śmieci, jak i możliwość długotrwałej współpracy.

Więcej na stronie: www.gruz-odpady.pl