13 lipca, 2020 Zdrowie i uroda 0

Poprawianie swojej urody przestało już dziwić kogokolwiek z nas. Niegdyś ta kwestia była nieco kontrowersyjna i wszelkiego rodzaju poprawki związane z naszym ciałem kojarzyły nam się głównie z gwiazdami show biznesu. Dziś jednak medycyna estetyczna jest dostępna dla każdego, zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem szerokiej gamy zabiegów.

Jakim sposobem powiększyć usta?

gabinet medycyny estetycznej łódźMedycyna estetyczna już od dawna nie kojarzy nam się z bolesnymi operacjami ponieważ większość z nich dzięki rozwijającej się technologii zostały zastąpione prostymi, mało inwazyjnymi bądź całkowicie nieinwazyjnymi zabiegami, które nie tylko dają nam porównywalne rezultaty, ale także są znacznie tańsze. Coraz więcej kobiet zatem chętnie odwiedza gabinet medycyny estetycznej Łódź posiada bardzo nowoczesną klinikę ze świetnym personelem dlatego też sporo osób decyduje się umówić na wizytę właśnie w tym miejscu. Jednym z najpopularniejszych zabiegów z jakich korzystają ostatnimi czasy kobiety jest powiększanie ust. Najczęściej zabieg ten wykonuje się przy użyciu kwasu hialuronowego lub za pomocą makijażu permanentnego. Kwas hialuronowy jest związkiem, jaki naturalnie produkuje nasz organizm, a zatem jedynie dodajemy do naszego ciała tego, co i tak się w nim znajduje zwłaszcza, że w ustach kwas hialuronowy odpowiada między innymi za właśnie ich jędrność. Powiększanie ust w ten sposób daje efekt bardziej pełnych i nabrzmiałych warg.

Makijaż permanentny z kolei powiększa nasze usta wizualnie, dając również naturalny efekt, jak w przypadku powiększania ich kwasem hialuronowym. Przy pomocy tej formy makijażu po prostu obrysowuje się usta wyrównując ich kontur, a także przy pomocy cieniowania blenduje się pigment z naszym naturalnym kolorem sprawiając, że całość prezentuje się estetycznie i całkowicie naturalnie.